w

Macie spadki FPS w Fortnite? Nie tylko Wy, ludzie zaczynają unikać tych miejsc na mapie

Fanpage Grupa

Gracze Fortnite mocno narzekają na spadki FPS i to niezależnie od posiadanego sprzętu. Epic o tym wie i pracuje nad rozwiązaniem.


To normalne, że na początku każdego sezonu występują różnego rodzaju problemy z optymalizacją. Zazwyczaj Epic radziło sobie z tym dość sprawnie i tym razem również tak było. Kilka problemów z crashami, zacięciami zostało zlikwidowanych w ciągu kilkunastu godzin od startu 4 sezonu.

Niektóre problemy niestety zostały. Gracze skarżą się na spadki klatek na sekundę. Ich zdaniem najgorzej jest w miejscach, w których znajduje się chrom. Bywa tak źle, że gracze zaczynają po prostu omijać te miejsca.

Spadki FPS w Fortnite

Nie jest to problem samych graczy ani ich sprzętu, bo wiele osób pisze to samo – w poprzednim sezonie nie było problemów, teraz są. Jedni po prostu mają zjazd o kilka klatek, inni nie są w stanie normalnie grać.

Na rozwiązanie trzeba niestety poczekać, prawdopodobnie do kilku dni. Epic o tym wie i pracuje nad fixem. Zazwyczaj tego typu rzeczy były załatwiane do kilku dni po starcie nowego sezonu, tym razem pewnie będzie podobnie.

Sezon nie ma jakiejś niesamowitej liczby problemów, natomiast na pewno spadki FPS są jedną z bardziej irytujących rzeczy, bo realnie wpływają na wynik rozgrywki.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Fortnite