w

Mini-gra w świecie Fortnite na Święta 2021, która przetestuje Wasze umiejętności prowadzenia

Fanpage Grupa

W świecie Fortnite powstała ciekawa, darmowa mini-gierka, którą każdy może sobie wypróbować.


W Fortnite na Święta mamy przede wszystkim sam event bezpośrednio w grze. Co jednak ciekawe, to nie wszystko. Sama społeczność zabrała się do roboty i stworzyła w pełni działającą, darmową mini-grę.

Stała się ona tak popularna, że w pewnym momencie na Twitchu grało w nią więcej osób, niż faktycznie w samego Fortnite. Ludzie wbijają maksymalną ilość punktów, chwalą się rekordami.

O co w tym chodzi?

Jest to mod, który trzeba sobie oddzielnie zainstalować. Nie jest to jakieś skomplikowane, z resztą podobnie, jak cała gra. Wszystko tutaj kręci się wokół jeżdżenia ciężarówką, omijając tym samym przeszkody. Jak to wygląda w praktyce?

Strona do pobrania mini-gry:

Produkcję należy pobrać, odpakować i zwyczajnie uruchomić plik .exe, oczywiście należy przy tym pamiętać, że robicie to na własną odpowiedzialność. My nie możemy potwierdzić, że jest to w pełni bezpieczne. Szczególnie, jeżeli traficie na tego newsa za miesiąc, nie wiemy, co będzie pod tym linkiem.

Póki co jest to po prostu strona z projektem, w którym sami się bawiliśmy. Wszystko jest tutaj proste i logiczne. SterowanieL

  • B – emotka
  • A – skręt w lewo
  • D – skręt w prawo
  • Spacja – klakson

Epic póki co nie zareagowało, więc raczej widzą, że nie jest to szkodliwe i to mimo tego, że korzysta wprost z marki Fortnite.