w

Na aktualizację Fortnite będzie trzeba jeszcze poczekać. Nie odbędzie się w przyszłym tygodniu

Fanpage Grupa

Wygląda na to, że gracze Fortnite będą musieli uzbroić się w cierpliwość, jeżeli chodzi o nowości.


Okres urlopowy w trakcie, dlatego gracze nie dostają zbyt wielu nowości. Ostatnia aktualizacja zawartości przywróciła do gry jeden przedmiot i to w zasadzie tyle. Niestety, będzie to tak wyglądało przynajmniej przez tydzień.

Według leakerów wcześniejsze informacje należy wyrzucić do kosza. Przypomnijmy, że ponoć aktualizacja miała zostać wprowadzona w okolicach 9 sierpnia, natomiast najnowsze wiadomości sugerują, że Epic wróci dopiero na 16.

Kolejny tydzień bez aktualizacji

Dla Fortnite nie jest to zbyt dobra wiadomość. Gra już teraz ma stosunkowo mało nowości, a zostanie jeszcze dodatkowo “opuszczona” na kolejny tydzień. Może deweloperzy zajmą się zmianami na mapach, które wystarczy tylko włączyć, ale i nawet to nie jest w tym momencie pewne.

Czyli na większe wydarzenia, jak chociażby współpracę z Dragon Ballem, będzie trzeba poczekać przynajmniej jeszcze tydzień, a i nawet ten 16 sierpnia nie jest w tym momencie potwierdzoną datą. Jest to jednocześnie jeden z najdłuższych okresów bez aktualizacji od kilku dobrych miesięcy.