w

Najgłupszy sposób na otrzymanie darmowych przedmiotów w Fortnite od youtubera z 500 tysiącami subów

W sieci dużą popularność zdobywa nowy, niesamowity sposób na otrzymanie darmowych przedmiotów z Fortnite.


Przedmioty kosmetyczne są bardzo ważną częścią Fortnite. Nic więc dziwnego, że gracze kombinują, jak odblokowywać je zupełnie za darmo. W poszukiwaniu sposobów na to można się natknąć na youtuberów, którzy reklamują naprawdę dziwne “tricki”.

Ostatnio bardzo popularnym sposobem jest wpisywanie kodów i zgłaszanie tego, że nie otrzymało się zakupionego przedmiotu. Jak to wygląda i czy działa?

Najgłupszy sposób do tej pory?

Co ciekawe, ta moda na Youtube dotknęła już sporą ilość twórców. Co chwilę pojawia się nowy film na ten temat, pokazujący jak wykonać ten niesamowicie skomplikowany trick. Pierwszym krokiem ma być wpisanie określonego kodu, w przypadku emotki “The Renegade” jest to:

Potem należy po prostu wysłać to na czat ogólny, przynajmniej zdaniem youtubera o nicku “KingAlexHD” posiadającego blisko 500 tysięcy subskrypcji. Wyświetlenia na jego filmach sugerują, że ludzie już jakiś czas temu zrozumieli, jak bardzo są oszukiwani.

Co dalej? Wystarczy zgłosić błąd w konkretnej zakładce, Epic miałoby przeprosić za nieporozumienie i przyznać darmową emotkę, lub jakikolwiek inny przedmiot.

Czy to działa? Oczywiście, że nie. Wpisywanie jakichkolwiek kodów kompletnie nie ma żadnego uzasadnienia. Epic widząc raport albo w ogóle nie podejmie akcji, albo poprosi o wyjaśnienia. Gracz przecież nie przyzna, że wpisał kod na darmowy przedmiot i miał go dostać.