w

Największy leaker potwierdza. Epic pracuje nad widokiem z pierwszej osoby dla Battle Royale w Fortnite

Fanpage Grupa

Przecieki sprzed kilku miesięcy zostały potwierdzone przez największego leakera w świecie Fortnite.


Epic nieoficjalnie będzie chciało odświeżać co jakiś czas formułę Battle Royale. Pierwszym takim odświeżeniem było wprowadzenie trybu bez budowania. Kolejnym miałoby być rozdzielenie trybów z widokiem z trzeciej i pierwszej osoby.

Dla Epic widok z perspektywy pierwszej osoby nie byłby wcale taką wielką nowością. W trybie RŚ można grać właśnie w ten sposób i nikt nie uważa, że jest to coś niesamowitego. Epic chce wprowadzić to również do BR.

Widok z pierwszej osoby w trybie Battle Royale

HYPEX pisze, że w plikach znalazły się pierwsze informacje o trybie z perspektywy pierwszej osoby. Nie ma jeszcze konkretów, bo ponoć wszystko jest dopiero we wczesnej fazie projektowania.

Nie wiadomo, kiedy zostanie to wprowadzone, ale można się spodziewać, że Epic faktycznie będzie chciało w ten sposób odświeżyć Fortnite, a w szczególności Battle Royale. Możliwe, że jest to plan na następne miesiące, a może dopiero na kolejny rozdział.

Widok z pierwszej osoby na pewno odmieniłby całe Battle Royale. Pytanie tylko, czy gracze są gotowi na kolejne podziały, które w teorii mogą obniżyć pulę społeczności i wydłużyć kolejki. Ewentualnie w meczach znowu zacznie pojawiać się więcej botów, a raczej nie wszystkim na tym zależy.