w

Największy przeciek w historii Fortnite. Motyw 8 sezonu, skiny karnetu, Ariana Grande, Naruto, potwory

Fanpage Grupa

Prawdopodobnie jest to największy przeciek, jaki pojawił się do tej pory w Fortnite.


Jeżeli brakowało Wam informacji o przyszłości Fortnite, to właśnie pojawił się ogromny przeciek. Pochodzi on z tak wiarygodnego źródła, że jeżeli nie chcecie znać przyszłości gry, to radzimy po prostu nie czytać.

Przeciek pojawił się na subreddicie poświęconym stricte przeciekom z Fortnite. Zamieścił go moderator, który pisze:

“Od jakiegoś czasu rozmawiamy z innymi modami z leakerem, który bezpośrednio leakował nam informacje. Jego przecieki był wielokrotnie były poprawne w tak dużym stopniu, że nie możliwe, by ktoś to zgadł. Mogę osobiście powiedzieć, że wierzę tej osobie w 100%.”

Na potwierdzenie wiarygodności przecieku umieszczono także wiadomości, jakie wysyłał leaker przed 7 sezonem. Wygląda na to, że faktycznie mogą być to prawdziwe przecieki. Ostrzegamy więc raz jeszcze, jeżeli nie chcecie spoilerów, nie czytajcie.

Przecieków jest całkiem sporo, dotyczą one tak samo nowego sezonu, jak i kolejnego rozdziału.

Przecieki na 8 sezon Fortnite i 3 rozdział

Wszystko to zostało zestawione w podpunktach. Warto wspomnieć, że żadna z tych informacji nie została potwierdzona, są to jedynie przecieki, podane dalej przez moderatora subreddita i ze źródła, które zleakowało S7, ale nadal to tylko przecieki. Sam autor dodaje, że wszystko może się jeszcze w tym temacie zmienić.

  • Ariana Grande będzie miała swoją skórkę i swój koncert. Epic testowało już wewnętrznie koncert
  • Członkowie Justice League & Suicide Squad zostaną dodani do gry
  • Epic próbuje w tym momencie dogadać się w kwestii Naruto, jaki miałby się pojawić w karnecie na 8 sezon – nie wiadomo, czy rozmowy zakończą się sukcesem
  • W 8 sezonie zostanie dodana broń – wybuchające Kunai

  • Kostka (Kevin) powróci pod koniec 7 sezonu (kontrolowana przez nieznaną postać – Królową, która to odegra ważną rolę w 3 rozdziale)
  • 3 rozdział ponownie całkowicie zmieni mapę
  • Lokacja “Siódemki” zostanie ujawniona w 3 rozdziale
  • 8 sezon ma zawierać w sobie określenie “The Sideways (motyw bliski Stranger Things/Wprowadzi do gry potwory)
  • Do gry wprowadzone zostaną potwory, na których będzie można jeździć

Oryginalny przeciek:

Tyle przecieków nie było od dawna. Czy warto w to wszystko wierzyć? Wiadomo, że zawsze do przecieków trzeba podchodzić z pewnym dystansem. W tym przypadku leaker jest jednak dość wiarygodny, więc w wielu kwestiach może mieć rację.