w

Naruto, Lady Gaga, Ariana Grande i masa innych współprac, które mają lub miały pojawić się w Fortnite

Fanpage Grupa

Wraz z dokumentacją związaną ze sporem Epic vs Apple poznaliśmy wiele ciekawych informacji.


Spodziewajcie się, że to będzie bardzo ciekawy dzień pod względem ujawnianych planów, jakie miało lub nadal ma Epic. Wszystko dlatego, że w sieci znalazły się dokumenty związane z twórcami Fortnite.

Dzięki tym prezentacjom wyszło sporo nowych wątków, o których nikt nigdy nie słyszał. Oprócz tego potwierdziły się niektóre plotki, które potem uznano jako fałszywe. Epic naprawdę miało współpracować z Lady Gagą.

Naruto w Fortnite i nie tylko

Pewnie pamiętacie nasze informacje sprzed wielu miesięcy o tym, że do Fortnite miała zostać wprowadzona Lady Gaga, ewentualnie w grze miał się odbyć jej koncert. Tak, to była prawda. Nie wiadomo dlaczego, ale z jakiegoś powodu tak się finalnie nie stało.

Oprócz niej w październiku mieliśmy usłyszeć koncert Ariany Grande. Brzmi ciekawie? Możliwe, że stworzono nawet ich skiny. Z kolei jeszcze w 5 sezonie Epic planowało wypuścić Naruto. Miał on być częścią karnetu. Dodatkowo stworzono także jego emotkę.

Na czwarty kwartał zaplanowano skina LeBrona Jamesa. To już typowo w ramach serii ikon. Brak skina sugeruje, że z jakiegoś powodu kompletnie porzucono ten pomysł.

Dalej jest The Rock. Ten zaplanowany został na pierwszy kwartał 2021, ale jak wiemy, mimo wielu wskazówek gracze nadal na niego czekają.

Dodatkowo są emotki, jakie nie znalazły się w grze, a które miały się pojawić.

I teraz pytanie, co z tym wszystkim się podziało? Bardzo możliwe, że niektóre pomysły po prostu przepadły. Ktoś się nie zgodził, ewentualnie Epic nie doszło finalnie do porozumienia. Trudno tutaj powiedzieć, co dokładnie było powodem tego, że wszystkie te współprace zostały zawieszone.