w

Nawet Epic Games było zdziwione tą akcją. Gracz w Fortnite spadł z nieba prosto na granat

Czasem w Fortnite dzieją się akcje, które naprawdę trudno przewidzieć. Jedną z nich podzielił się pewien użytkownik Reddita, zadziwiając nawet samo Epic Games.


W Fortnite dzieje się mnóstwo przedziwnych rzeczy. Widać to najbardziej po kanałach na Youtube, które zajmują się wszelkimi rodzajami kompilacji z gry.

Tym razem użytkownik Reddita o nicku CynicalGum pokazał swoje krótkie zagranie, w którym kompletnie losowa osoba po prostu spada z nieba prosto na rzucony wcześniej granat.

Dziwny zbieg okoliczności

Granaty w Fortnite mają w polskich sercach specjalne miejsce. Głównie za sprawą streamerów i profesjonalnych graczy, którzy przez długi czas nabijali się z tzw. “polskich nejdów”. Wiele osób na pewno chciałoby tak rzucić granat, jak CynicalGum przy okazji zaliczając dodatkową likwidację.

Akcja zdziwiła nawet Epic Games. Na Reddicie od razu pojawił się komentarz jednego z pracowników studia:

“No tego to się nie spodziewałem”

Drugi dodał tylko:

“100% calculated”

Granaty mogą być potężną bronią, dlatego jakiś czas temu w aktualizacji 11.11 doczekały się sporego osłabienia. Epic zdecydowało wówczas, że można nosić tylko 6 sztuk, zamiast 10. To trochę ograniczyło ich moc, choć nadal potrafią zdziwić niejedną osobę.