w

Nie zgadniecie, jaki jest obecnie najwyższy level w Fortnite. Jeszcze przed pierwszą aktualizacją

Fanpage Grupa

Gdy większość dopiero zaczyna myśleć gdzieś o 1/3 karnetu, niektórzy są już daleko z przodu, jeżeli chodzi o poziomy.


W społeczności Fortnite jest kilka osób, których głównym zajęciem jest maksymalnie szybkie wbijanie poziomów. Dzisiaj 100 level nie robi na nikim wrażenia, nawet jeszcze przed pierwszą aktualizacją.

Osobą, która wbija levele zdecydowanie najszybciej, jest LootStation – to youtuber, który był w stanie skończyć jeden z sezonów z ponad 1000 poziomem. W ostatnim sezonie to się nie udało, ale teraz znowu są na to spore szanse.

Najwyższy obecnie level w Fortnite

Jeżeli jesteście ciekawi, jaki jest na ten moment najwyższy level, to jest to już ponad 425. Jakim cudem? Dobre pytanie. LootStation zawsze mówił, że najlepszym sposobem jest tryb Oszuści. Tyle że ponownie został on znerfiony. Niby youtuber nie używa żadnych błędów ani bugów, ale ten poziom…

Gdyby LootStation utrzymał to tempo, to 1000 level miałby po kilku tygodniach. I jest to całkiem możliwe – chyba że Epic znowu coś zmieni.

Jak dotąd jest to naprawdę godne podziwu, bo początkowo wszyscy narzekali na bardzo mało XP. Teraz Epic to zbuffowało, więc youtuber wbija kolejne poziomy z bardzo dużą prędkością.