w

Niedługo do Fortnite zostanie dodany darmowy skin, ale praktycznie nikt w Polsce się nie ucieszy

Według niepotwierdzonych informacji od leakerów, niedługo do Fortnite zostanie dodana darmowa skórka.


Wszystko wskazuje na to, że Epic podejmuje kolejną współpracę, w ramach której do gry zostanie dodana darmowa skórka. Będzie ona jednak związana z konkretną platformą.

Niektórzy mogą się już domyślać jaką, kilka dni temu Epic dało nam podpowiedź w jednym ze zwiastunów Królewskiej Imprezy.

KIRBY ZNALAZŁA SIĘ W FORTNITE

Fortnite i Nintendo

Wspominaną platformą jest Nintendo. W plikach znalazła się dokładnie taka informacja, jaka jest widoczna przy darmowych skinach dla posiadaczy Playstation:

“Cosmetics.Source.Platform.Nintendo”

Społeczność Nintendo w Polsce nie jest zbyt duża, a i samych graczy Fortnite na ten platformie nie ma zbyt wielu. Dlatego w naszym kraju większość będzie musiała się obejść smakiem.

Nie wiadomo jeszcze tak naprawdę nic o możliwym skinie. Osoby przeszukujące pliki gry nie są w stanie ustalić jego wyglądu, ani daty wyjścia. Skórka jest dodatkowo zaszyfrowana i zostanie ujawniona zapewne dopiero za kilka dni.

Warto wspomnieć, że będzie to druga skórka wydana tylko dla Nintendo. Już wcześniej kupując Switch w specjalnym zestawie, można było odebrać V-Dolce i specjalnego skina.