w

Ninja martwi się, że do Fortnite nic nie dodano od startu 2 rozdziału

Ninja, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych graczy jest trochę zaniepokojony, że do Fortntite nie dodano żadnego nowego przedmiotu.


Epic Games przyzwyczaiło nas do tego, że co chwilę dodają jakieś nowe mechaniki, zupełnie zmieniające świat Fortnite. Tymczasem już od dłuższego czasu nie dodano niczego nowego.

W zasadzie od startu 2 rozdziału, nadal jednak czekamy na harpun, który zapewne za chwilę się pojawi.

Ninja z obawami

Ninja zwraca uwagę na fakt, że Epic chyba robi sobie małe wakacje od dodawania przedmiotów. Faktycznie coś może w tym być. DrLupo, jego rozmówca uważa jednak, że developerzy poszli po rozum do głowy i nie chcą wprowadzać obecnie zamieszania na arenie esportowej.

O ile Ninję można lubić lub nie, o tyle faktycznie wątek braku nowości jest bardzo ciekawy. Czy faktycznie Epic zamierza zwolnić tempo, czy może to cisza przed burzą?

Na odpowiedź prawdopodobnie nie będziemy musieli długo czekać. Przed nami kolejna aktualizacja i wygląda na to, że znowu będzie ona z kategorii tych dużych. Poprzednio wprowadzono do plików głównie skórki i przedmioty kosmetyczne nawiązujące do Halloween. Tych zwyczajnych nie zostało zbyt wiele.

Aktualizacje zazwyczaj pojawiają się we wtorki i zapewne podobnie będzie tym razem.

Harpun w Fortnite

W plikach znajduje się harpun, który prawdopodobnie będzie kolejnym przedmiotem. Nie jest to potwierdzone, natomiast pojawiają się z nim zarówno wyzwania, jak i osiągnięcia.

Będzie to broń, zadająca całkiem duże obrażenia. Nie ma jednak jej daty wydania.