w

Ninja przeszedł po wybiegu podczas Fashion Week w Nowym Jorku. Co miał na sobie?

Fanpage Grupa

 Ninja, jeden z najpopularniejszych streamerów na świecie pojawił się na Fasion Week.


Ninja po przejściu na Mixer zdecydowanie stracił na widowni, natomiast dalej jest jedną z czołowych osób, jeżeli chodzi o opiniotwórczość w internecie. Jego słowa odnośnie stanu Fortnite są często cytowane przez najlepszych graczy i największe kanały Youtube.

To wszystko sprawia, że streamer pojawia się w wielu miejscach na świecie, promując nie tylko swoją osobę, ale także związane z nim marki.

Fashion Week w Nowym Jorku

Ninja podczas jednego z tygodni mody, pojawił się wybiegu. Jak widać po ubiorze, chodziło tutaj między innymi o promocję Adidasa, który wypuścił buty Ninjy oraz Redbulla, z którym streamer ma wieloletni kontrakt.

“Chodzenie po scenie podczas nowojorskiego tygodnia mody jest dla mnie kolejnym niesamowitym osiągnięciem, dlatego pobłogosławiony i szczęśliwy, że mogę wspierać nowojorskie Redbulls i reprezentować moją rodzinę RedBull.”

Pojawienie się Ninjy wywołało sporo emocji i trudno się dziwić. Dla streamera wynajęto nawet przestrzeń reklamową na jednym z budynków.

Ninja od zawsze łamie stereotypy o graczach, którzy są zamknięci w swoim świecie i nikogo do niego nie dopuszczają. Streamer grał często z największymi gwiazdami w świecie rozrywki, czy sportu.