w

Ninja zirytowany postawą Epic. Streamer chciałby mieć więcej stylów w swoim skinie w Fortnite

Fanpage Grupa

Ninja zapowiadał, że jego własna skórka powróci do sklepu Fortnite 11 kwietnia. Tak się jednak nie stało, a streamer wydaje się być coraz bardziej zdezorientowany.


Czasy świetności Ninjy zdecydowanie przeminęły. Streamer, choć nadal jest chętnie oglądany, to jednak nie pełni już tak istotnej roli na Twitchu czy w społeczności Fortnite. Widać, że mocno go to uwiera, bowiem co jakiś czas wtrąca do swoich wypowiedzi coś odnośnie Epic.

Podczas jednego z ostatnich streamów wprost pytał, co się popsuło pomiędzy nim a deweloperami, że ci nie dają mu znaków odnośnie sytuacji z jego skórką. Ta nadal nie powróciła do gry.

Ninja sam nie wie, co o tym myśleć

Już jakiś czas temu Ninja ogłaszał, że jego skin wróci do Fortnite 11 kwietnia. Tak się jednak nie stało. Potem streamer wspominał, że nie ma pojęcia, co się wydarzyło i on sam nie dostaje żadnych informacji na ten temat.

Mam trochę wrażenie, że Epic mnie nienawidzi(…). Chciałbym, żeby mój skin miał dodatkowe style z różnymi włosami(…).

Streamer sam mówi, że miał bardzo dobre stosunki z Epic i nie rozumie obecnej sytuacji.

Co się dokładnie wydarzyło między Epiciem a Ninją? Trudno sensownie odpowiedzieć. Być może Epic zwyczajnie jest zajęte i nie ma czasu myśleć o skinie Ninjy, a może streamer podpadł w jakiś sposób deweloperom i dlatego sytuacja wygląda w taki sposób.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite