w

Ninja, znany streamer faktycznie może otrzymać swoją skórkę w Fortnite

Fanpage Grupa

Gracze ponownie znaleźli trop, wskazujący na możliwe skórki streamerów.


Ninja jest jednym z największych twórców internetowych. W pewnym momencie był zdecydowanie najpopularniejszym streamerem na świecie.

Jakiś czas temu gracze odkryli różne przedmioty w Fortnite, jakie nosiły nazwę zdającą się nawiązywać właśnie do Ninjy.

Przedmioty zaktualizowane

Mowa tutaj o takich nazwach, jak chociażby:

CID_TBD_Athena_Commando_M_NinjaStream

O ile nazwę „Ninja” można pomylić przykładowo z zestawem Ninjy (wojownika), o tyle „NinjaStream” zdaje się być oczywistym nawiązaniem do streamera.

Teraz osoba zajmująca się przeciekami o nicku HYPEX informuje, że wraz z aktualizacją Batmana, do plików dodano nowe efekty dźwiękowe dla kilofa Ninjy. Sami posłuchajcie:

Oczywiście są to tylko dźwięki, które mogły zostać dodane bez większego powodu, lub w celu strollowania społeczności. Co jednak, jeżeli zestaw Ninjy naprawdę znajdzie się w grze?

Zestawy streamerów w Fortnite?

Propozycji skinów Ninjy było naprawdę sporo. Gracze często wspominali, że chętnie zagraliby skinami swoich ulubionych twórców. Kto wie, może ktoś z Polski mógłby się załapać?

 

Do tego jednak długa droga. Ninja to jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób na świecie, a jego skin raczej nikogo by nie zdziwił. Natomiast czy Fortnite sam w sobie potrzebuje skórek znanych osób? Tutaj mamy mieszane odczucia.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite