w

Nowa emotka „Naruto Run” podbija serca graczy Fortnite!

Fanpage Grupa
Epic Games

Najnowsza emotka zaczerpnięta z pop kultury, podbija serca graczy!


Najnowsza emotka znana w grze jako „Full Tilt” podbija serca graczy! Jest dużym nawiązaniem do kultury, jak i ostatniego rajdu na strefę 51! Gracze zaczęli wrzucać świetne pomysły na wykorzystanie emotki, jak i ciekawe akcje!

Naruto Run!

Aby biec jak Naruto należy pochylić się do przodu i wyciągnąć ręce do tyłu, dokładnie tak jak pokazuje emotka. Bieg odzyskał popularność podczas organizacji rajdu na strefę 51. Uczestnicy mieli wbiec do środka właśnie  tym stylem. Na całe szczęście nic takiego się nie stało, ale jednemu z uczestników udało się przebiec przed kamerą transmisji na żywo, co wywołało lawinę memów.

Unikanie pocisków?

Jeden z graczy pokazał świetną technikę na unikanie strzałów. Jechał On na desce i za pomocą owego biegu, udało mu się uniknąć kilku kul, które z pewnością by go zabiły.

Wygląda na to, że pomógł w tym jeszcze słaby aim przeciwnika, ale sama akcja wygląda nieźle!

CZYTAJ – Gracze Fortnite odkryli wygląd kilkunastu nowych skinów!

Inne niesamowite akcje

Oczywiście jak już pisaliśmy, gracze Fortnite zwariowali na punkcie nowej emotki i wyraźnie, to widać w grze. Wychodzi na to, że uciekanie z burzy w stylu Naruto może być fajne!

Gracze Fortnite w tej chwili:

Ciekawa sytuacja miała miejsce w jednej z luźniejszych gier. Okazało się, że zaskoczeni burzą gracze biegną do strefy w stylu bohatera anime! Wyglądało to niesamowicie i pokazuje popularność emotki!

Pamiętajcie, że dalej możecie kupić ją w sklepie za 500 V-Dolców. Przypominamy również o naszym kodzie BOOPPL.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite