w

Nowe darmowe przedmioty w Fortnite. Co tym razem dostaną gracze na urodziny?

Fanpage Grupa

Dacie wiarę, że minął już kolejny rok z Fortnite?


Czas z Fortnite mija niesamowicie szybko. Czasem się dłuży ze względu na trwające ponad 100 dni sezony, ale zdecydowanie łatwo było kompletnie przegapić fakt, że za chwilę kolejne urodziny Fortnite.

W sumie został do nich niecały miesiąc. Przypomnijmy, że urodziny wypadają 25 lipca, natomiast bardzo możliwe, że event urodzinowy rozpocznie się wcześniej – jak to zwykle bywało.

Czego spodziewać się po urodzinach Fortnite?

Urodziny Fortnite wiążą się z kilkoma rzeczami. Oczywiście jest to zmiana malowania busa bojowego, ale także nowe wyzwania, za które można zdobyć darmowe przedmioty. W zeszłym roku było to między innymi malowanie, utwór muzyczny, sprej, emotka czy kilof.

„W busie bojowym usłyszycie specjalny utwór, a sam bus otrzyma nową skórkę, w sam raz na imprezę. Ponadto świętując urodziny, zyskacie szansę na zdobycie kilofu, malowania i innych elementów kosmetycznych.”

W 2019 roku złożyło się to również z wyzwaniami dogrywki, ale możliwe, że tym razem uruchomione zostaną normalne wyzwania, tylko w ramach urodzin. Co jednak w tym roku będzie do zdobycia? Według leakerów schemat jest dość prosty.

  • W 2018 roku – Plecak
  • W 2019 roku – Kilof
  • W 2020 roku – Lotnia, emotka lub skórka

Bardzo możliwe, że będzie to rzeczywiście lotnia, choć byłoby to stosunkowo dziwne biorąc pod uwagę fakt, że ten sezon w ogóle kręci się wokół parasolki. Może więc rzeczywiście jest szansa na skórkę? Albo chociaż na emotkę, choć z niej ucieszyłoby się zapewne najmniej osób.

Nie zapominajmy również o torcie, czyli czymś, co zostało wprowadzone do Fortnite, by gracze mogli wykonywać specjalne wyzwania.

Wydarzenie powinno się rozpocząć kilka dni przed właściwymi urodzinami, więc można obstawiać, ze będzie to jakiś 21 licpa, może nieco później, lub wcześniej. Wtorek brzmi najsensowniej, ale Epic nie musi wprowadzać urodzin razem z aktualizacją.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite