w

Nowe plakaty, telewizory i nie tylko, co wiadomo o evencie na koniec 6 sezonu Fortnite?

Zbiór informacji dotyczący nowego eventu w Fortnite.

Reklama

Po każdej aktualizacji w Fortnite gracze rozpoczynają przeczesywanie mapy w poszukiwaniu nowości i niespodzianek. Szczególnie jeżeli aktualnie trwający sezon dobiega końca i Epic Games dodaje wskazówki dotyczące nadchodzącego wydarzenia.

Tym razem społeczność odkryła telewizory, na których wyświetlany będzie motyw z UFO, tajemnicze plakaty i zmiany popularnej miejscówki. Co na ten moment wiadomo?

Zbiór informacji dotyczący nowego eventu

Oprócz wielu zawartości dodatkowej w postaci skórek, trzech nowych przedmiotów i nie tylko, w grze pojawił się liczne zmiany. Między innymi możemy znaleźć porozrzucane po mapie telewizory:

Same telewizory będą związane z nadchodzącymi wyzwaniami. Oczywiście skoro mamy ekran, to jest i obraz. Wyświetlana grafika ma wyglądać następująco:

Wszystko wskazuje na to, że może być na nich odliczany czas do rozpoczęcia nowego sezonu lub wydarzenia, tak jak to było z rakietą pod koniec 2019 roku.

Na ścianach budynków pojawiły się również plakaty z kulą ziemską otoczoną trzymającymi się za ręce kosmitami i ludźmi, co sugerować może, że prawdopodobnie będą pozytywnie nastawieni do graczy.

Oprócz tego zmienił się Kolosalny Kwartał i występujące tam pola zbóż. Niektórzy zauważyli, że może być to nawiązanie do filmów z obcymi, którzy tworzyli dziwne kręgi w zbożu. Być może te pojawią się w Fortnite w przyszłości, ale na ten moment są to tylko spekulacje.

Wszystko to łączy się z wyzwaniami i helikopterem, jaki znajduje się w tym momencie na mapie. Według wyzwań gracze będą musieli zniszczyć telewizory i wykraść nagranie.

To wszystko brzmi naprawdę ciekawie. Można się spodziewać, że coś zacznie się dziać już za kilka dni.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite