w

Nowy napój inspirowany siorbem z Fortnite w sklepach?

Danxny

Dawno nie było propozycji, która faktycznie jest naprawdę interesująca. Bo tak, to niestety tylko propozycja.


W przeszłości pojawiało się wiele ciekawych współprac pomiędzy przykładowo Coca Colą, a League of Legends, w efekcie których w sklepach lądowały puszki z wizerunkami postaci z gier.

Gracze Fortnite już jakiś czas temu proponowali, by Cola poszła na taki układ z Epic Games, natomiast nic z tego nie wyszło. Powstał więc autorski napój.

Napój z siorba

Jeden z użytkowników serwisu Reddit o nicku Danxny zaproponował, by Epic Games wyprodukował nowy napój, który mógłby trafić do sklepów. Jego propozycja była tak dobra, że klasycznie na wielu profilach Instagram pojawiły się przerobione zdjęcia, które miały przepowiadać wielki przeciek nowego napoju.

W rzeczywistości jest to doskonale zrobiona propozycja. W sumie otrzymaliśmy trzy różne puszki, które wyglądają, jak prawdziwe.

Każdy kolor ma swój smak i tak możemy skosztować przykładowo puszki fioletowej, w której znajduje się smak winogronowy. Byłoby to na pewno czymś bardzo oryginalnym.

W tym momencie jednak nie ma żadnych informacji na temat ewentualnego wprowadzenia czegoś takiego do sklepów. Nigdzie nie pojawiło się nawet najmniejsze wspomnienie Epic Games o możliwych puszkach z Fortnite.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite