w

Nowy zwiastun Fortnite pokazuje lepiej platformę wiertniczą i miejsce potencjalnego wybuchu

Reklama

Zwiastun, który pojawił się dzisiejszej nocy nieco lepiej przedstawia potencjalną miejscówkę, jaka znajdzie się w Fortnite w 12 sezonie.

Reklama


Kolejny zwiastun pokazuje nam jakiegoś rodzaju pocisk. Ten został od razu powiązany z lotnią, która jeszcze nie wyszła, a która znajduje się w plikach od jakiegoś czasu. Najpierw jednak sam zwiastun.

Ponownie widzimy tutaj część mapy i ciemnie tło. Gracze po rozjaśnieniu go odkryli, że jest to kolejna część platformy wiertniczej. Zwiastun ładnie łączy się z tym, na którym mieliśmy TNT.

Jeżeli chodzi o to, co widzimy na grafice, to według leakerów może to być lotnia „Nuke”, która miałaby się znaleźć w kolejnym karnecie bojowym.

Jedna z teorii mówi także o wielkim wybuchu, który spowodowany będzie własnie przez pocisk widoczny na zwiastunie. Trudno jednak to potwierdzić. Faktem jest, że minimapę z zapowiedzi ponownie można dopasować do obecnej mapy.

Na ten moment nie wiadomo, czy coś stanie się z fabryką, czy może ta część mapy zostanie jakoś uszkodzona, czy stała się czyimś celem. Z drugiej strony ponownie widzimy tam charakterystyczny znacznik, który do tej pory był definiowany jako ustawienie platformy wiertniczej.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite