w

O co chodzi z przeciekami o ogromnej ręce w Fortnite? Są pewne podejrzenia

W sieci niedawno pojawiły się informacje o ogromnej ręce, która ma pojawić się na mapie w Fortnite. Są już podejrzenia.


Deweloperzy uwielbiają czasami dodać jakieś smaczki czy to na mapie, czy w jakimś innym miejscu. Epic czasami też robi mniejsze eventy, które zapowiadają nadchodzące sezony.

Wygląda na to, że tym razem twórcy przygotowali coś większego. Na mapie ma bowiem pojawić się ogromna ręka i seria innych pomniejszych wydarzeń.

O co w tym wszystkim chodzi?

Reklama

Po aktualizacji v28.30 w sieci pojawiły się informacje odnośnie mini eventu w tym sezonie. Według nich w pewnym momencie ma pojawić się ogromna ręka, a następnie ma ona powodować trzęsienia ziemi.

Bardzo możliwe, że będzie to największy zwiastun nadchodzącego sezonu. Być może dla Epic bardzo zależy aby kolejny ważny update przyjął się jak najlepiej. Zdecydowanie deweloperzy próbują zbudować wokół niego jak najwięcej zainteresowania.

Co ciekawe, to nie wszystko co ma pojawić się na mapie. Pojawić się mają również burze, tornada, wiry oraz lawa. Może to oznaczać powrót tornad oraz burz w następnym sezonie.

Pojawił się również przeciek odnośnie zwiastunu sezonu 2. Można zobaczyć w nim cerbera – trzygłowego psa.

Plotki na temat greckiej mitologii w Fortnite pojawiły się już znacznie wcześniej. Pisaliśmy o tym w tym artykule – klik.

Następny sezon może być niezwykle ciekawy, dlatego warto wypatrywać nadchodzących informacji. Warto jednak pamiętać, że nie wszystko z podanych informacji musi się sprawdzić.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite