w

O której trzeba wejść do Fortnite, żeby na pewno załapać się na event? Wyjątkowa sytuacja

Fanpage Grupa

Event w Fortnite zbliża się wielkimi krokami. Oficjalnie wiadomo, że odbędzie się już jutro wieczorem.


Finał rozdziału 3 został nazwany „Rozpadem”. Wiadomo o nim już całkiem sporo, natomiast standardowo trzeba pamiętać o tym, żeby wejść do gry nieco wcześniej. Choć tym razem sytuacja jest dość wyjątkowa, bo wydarzenie będzie stworzone inaczej.

Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 22:00, w teorii więc będzie trzeba się zalogować około 30 minut wcześniej, by nie narazić się na kolejki. Z drugiej strony Epic uspokaja, że tym razem można się spóźnić.

Kiedy się zalogować do gry?

Jeżeli chcecie być kompletnie spokojni, to warto wejść gdzieś w okolicach 21:30 czasu polskiego. Na 30 minut przed startem deweloperzy uruchomią specjalny tryb gry. Możecie grać w ekipach po 4 osoby, więc można się zgadać ze znajomymi.

Co jednak ciekawe, Epic samo pisze, że tym razem będzie można dołączać do eventu w trakcie jego trwania. Macie na to 40 minut. Żeby więc doświadczyć wydarzenia, możecie wejść do Fortnite tak samo o 22:00, jak i o 22:30.

Nie ma więc jakiegoś limitu czasu – po 22:40 zacznie się prawdopodobnie przerwa techniczna. Ewentualnie będzie można pograć w przygotowany tryb gry, natomiast już bez wydarzenia.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite