w

Obserwowanie solówek naszych znajomych w Fortnite grozi banem! Uwaga na błąd

Fanpage Grupa

Niebezpieczny błąd pojawił się w grze. Nieumyślnie możemy zostać ukarani!


Gracze zaczynają dostawać ostrzeżenia, które mogą doprowadzić do blokady konta za obserwowanie gier solo. Niebezpieczna sytuacja, zważając na to, że mamy do tego bardzo łatwy dostęp.

Teamowanie się?

Epic Games przyjęło bardzo dobre stanowisko w sprawie oszustów. Za chwilowe używanie aimbota zostajemy trwale zablokowani na wszystkich kontach, z którymi mamy coś wspólnego. Bana nie da się zdjąć, a żeby ponownie zagrać, musimy wymienić kilka podzespołów w komputerze. Niedawno taką blokadę dostał FaZe Jervis.

Niestety w grze pojawił się niebezpieczny błąd, gracze z całego świata donoszą o ostrzeżeniach za teamowanie się w solówkach, po obserwowaniu gier solo, swoich znajomych.

Czym właściwie jest teaming?

Proceder, w którym wrogowie zaczynają ze sobą współpracować, nie likwidują się lub nawet sobie pomagają, nazywany jest właśnie teamingiem/teamowaniem się. Oczywiście za jednorazową sytuację nie dostaniemy blokady, ale za powtarzanie, jest to bardzo możliwe.

ZOBACZ – Kilof Minty będzie dodawany do zakupów od 6 listopada. Jak go dostać?

Wygląda na to, że system Epic Games rozpatruje obserwatorów, jako innych graczy. Jeżeli przybywamy ze sobą zbyt długo, zostajemy rozpatrzeni jako kandydaci do teamowania.

Komentarz od Epic Games

W popularnym na Reddicie temacie, odpowiedział nawet pracownik Epic Games.

Dziękuje za przekazanie błędu. To zdecydowanie nie działa zgodnie z przeznaczeniem. Zajmiemy się tym jak najszybciej.

Wygląda więc na to, że już niedługo do gry wejdzie mikro łatka. Programiści zapewne już pracują nad rozwiązaniem, ale na razie musimy się wstrzymać z obserwowaniem gier naszych znajomych!