w

Odszyfrowano skórkę do Fortnite, która może przedstawiać skina do Ekipy na kwiecień

W sieci pojawiły się kolejne informacje na temat nadchodzącej skórki, która ma być udostępniona w ramach ekipy Fortnite.


Kilka dni temu leakerzy podali informację o tym, że kolejnym skinem w ramach Ekipy Fortnite może być “rybia księżniczka”. Tymczasem te same osoby odszyfrowały skórkę, która jest podawana jako prawdopodobny skin do Ekipy.

Nie jest to jednak “rybia księżniczka”, a coś, co bardziej przypomina Lynx. Istnieje więc szansa, że albo to jest jakiś ukryty styl w Ekipace, albo coś zupełnie innego. Temat na ten moment jest bardzo niepotwierdzony i warto do niego podejść z dystansem.

Przeciek skórki do Fortnite

Sam skin wygląda dość specyficznie i trudno go przypisać do czegoś konkretnego. Wątpliwe jednak, żeby trafił do sklepu, w końcu był dodatkowo zabezpieczony przed leakerami. Nie jest to na pewno “Fishstick Princess”, gdyż nazwa CID w plikach to:

CID_A_044_Athena_Commando_F_NeonCatFashion_64JW3

Video

Są teraz dwie możliwe skórki dla Ekipy:

  • Rybia księżniczka
  • Skin z powyższego filmiku

Obie wersje są prawdopodobne i żadna nie jest oczywiście jeszcze potwierdzona. Może być też tak, że nowym skinem będzie coś zupełnie innego. Tego dowiemy się prawdopodobnie wraz z aktualizacją 16.10. Ta bowiem zostanie wydana jeszcze przed 1 kwietnia.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite