w

Oficjalna zapowiedź eventu na początek 6 sezonu 2 rozdziału „Finał kryzysu”

Fanpage Grupa

Epic opublikowało oficjalną zapowiedź nowego sezonu.


Epic zupełnie z zaskoczenia opublikowało zapowiedź nowego sezonu i oczywiście eventu na koniec obecnego. Dowiadujemy się z tego, że gracze rozegrają końcowy etap misji agenta Jonesa w Finale Kryzysu Punktu Zerowego. Skutki naszych działań mogą odmienić oblicze całego świata Fortnite.

Informacja ta jest o tyle ważna, że poniżej znajdziecie opis prosto z oficjalnego bloga Epic Games. Treść jest więc napisana w pełni przez deweloperów.

Punkt Zerowy robi się coraz bardziej niestabilny! Oto kilka ważnych spraw, o których warto wiedzieć przed Sezonem 6 w Rozdziale 2, który wystartuje 16 marca 2021 roku.

FINAŁ KRYZYSU PUNKTU ZEROWEGO

Sezon 6 w Rozdziale 2 zaczyna się 16 marca od wybuchowego finału wydarzeń z Sezonu 5. Po rozpoczęciu nowego sezonu rozegrasz końcowy etap misji Agenta Jonesa w Finale Kryzysu Punktu Zerowego. Skutki tego wydarzenia bez wątpienia zmienią oblicze znanego nam świata.

Bez obaw, Finał Kryzysu Punktu Zerowego to wydarzenie dla jednego gracza i możesz w nie zagrać po pierwszym zalogowaniu się podczas sezonu. Chcesz najpierw zobaczyć je online? Wkrótce poinformujemy, jak obejrzeć światową premierę wraz z najambitniejszym filmem fabularnym w naszej historii!

Stawką są losy wszechświata, więc przed końcem Sezonu 5 mamy dla ciebie kilka wskazówek. Do zobaczenia po drugiej stronie.

WYDAJ SWOJE SZTABKI ZŁOTA

Ceny broni egzotycznych nigdy nie były niższe! Postacie na wyspie niedawno powiększyły swoje zapasy egzotycznych egzemplarzy i wymieniają je za sztabki z ogromną zniżką.

Zgarnij tyle, ile zdołasz unieść, i przygotuj się na prawdziwy chaos, zanim zgromadzone przez ciebie sztabki zostaną zresetowane pod koniec sezonu, by zrobić miejsce na ekscytujące udoskonalenia w Sezonie 6 Rozdziału 2.

OSTATNIA SZANSA UKOŃCZENIA KARNETU BOJOWEGO SEZONU 5

Przypominamy o sprawach, którymi warto się zająć w tym tygodniu, przed wprowadzeniem następnego karnetu bojowego.

Tak każe obyczaj: Pozostał tylko tydzień na ukończenie zadań Beskaru, skompletowanie Pancerza z Beskaru Mando i odblokowanie plecaka Dziecko na poziomie 100.

Sięgnij po szafir: Pamiętaj też, by awansować karnet bojowy i odblokować dostępne po przekroczeniu poziomu 100 kryształowe style, które pewnie ci się marzą. Dostępne są trzy błyszczące style dla Reese, Ciacha, Mave, Kondora i Zmory.

Kilof Ostrza Bezdechu: Jeśli nie udało ci się zdobyć Ostrzy Bezdechu jako nagrody podczas naszych Bitew Drużynowych Dzikie Serca, ukończ epickie zadania Palucha Rybnego lub Miłostki przed zakończeniem bieżącego sezonu, by odblokować ten kilof kilka dni po rozpoczęciu Sezonu 6.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite