w

Oficjalna zapowiedź końca sezonu w Fortnite. “Zderzenie – Rozstrzygną się losy Punktu Zerowego”

Fanpage Grupa

Epic dodało oficjalną zapowiedź końca 2 sezonu 3 rozdziału.


Epic w oficjalnych mediach społecznościowych dodało zapowiedź nowego eventu. Poniżej komunikat prosto od deweloperów:

W jednorazowym wydarzeniu w grze – „ZDERZENIU” – rozstrzygną się losy Punktu Zerowego.

Wydarzenie będzie wymagać maksymalnego wsparcia, więc zbierzcie czteroosobową grupę i bądźcie na czas. Lista „ZDERZENIE” będzie dostępna w Fortnite na 30 minut przed rozpoczęciem wydarzenia, by gracze mogli się przygotować.

„ZDERZENIE” odbędzie się w grze 4 czerwca o godz. 22:00 czasu polskiego i będzie wydarzeniem jednorazowym. Twórcy oraz gracze, którzy będą chcieć jeszcze raz przeżyć swoje odważne posunięcia i poruszające chwile, powinni podjąć odpowiednie kroki, by zarejestrować i zarchiwizować wydarzenie, ponieważ nie będzie powtórek.

By podkręcić atmosferę w sam raz na to wydarzenie końca sezonu, każdy, kto zaloguje się 4 czerwca od godz. 14:00, otrzyma wyjątkowe ekran wczytywania i muzykę z lobby. Z kolei w dniach poprzedzających „ZDERZENIE” zajrzyjcie do sklepu i przymierzcie stroje Drużyny Zbrojeniowej Mecha lub wypatrujcie ujawnienia czerwcowej Ekipy Fortnite, by mieć pewność, że wasz oddział wyruszy do walki w wielkim stylu.

„ZDERZENIE” zakończy Sezon 2 Rozdziału 3, dlatego przed godz. 22:00 4 czerwca warto ukończyć pozostałe zadania i odblokować wszystkie nagrody, które was interesują. Może to obejmować:

  • Ukończenie zadań specjalnych Prowlera.
  • Zebranie pozostałych omni-układów, by odblokować warianty kilofa Miecz Omni.
  • Wymianę pozostałych gwiazdek bojowych za nagrody.

Należy pamiętać, że wszelkie niewykorzystane gwiazdki bojowe zostaną automatycznie wymienione na najwcześniej dostępne nagrody, ale niewykorzystane omni-układy przepadną wraz z zakończeniem sezonu. Podobnie jak w każdym sezonie, zadania i nagrody z pakietów zostaną przeniesione do kolejnego sezonu.

Od godz. 15:00 31 maja ponownie rozpocznie się Tydzień Pudła Promocji, w ramach którego obniżymy ceny wszystkich usług świadczonych przez postacie oraz przedmiotów egzotycznych. Pamiętajcie, że pod koniec sezonu sztabki przepadają. Wydawajcie, ile się da!