w

Oficjalnie koniec 2 rozdziału w Fortnite. Wydarzenie “Koniec” z darmowym malowaniem

Fanpage Grupa

Nie ma już wątpliwości, Epic oficjalnie zapowiedziało koniec 2 rozdziału Fortnite.


Wszystkie przecieki okazały się prawdziwe. Epic potwierdziło, że nadchodzi koniec 2 rozdziału. Jak czytamy w oficjalnej zapowiedzi:

Po ukończeniu Zbieżności Królowa Sześcianów przygotowuje się do ostatecznej walki o wyspę, po której nic już nie będzie takie samo. Zgarnijcie broń i walczcie z najpotężniejszą niszczycielką wszechświata. Dołączcie do „Końca” – wydarzenia w grze, które odbędzie się tylko raz – i walczcie o swoje dziedzictwo.

Epic zapowiedziało nowe wydarzenie, które odbędzie się 4 grudnia o godzinie 22:00.

„Koniec” to finał Rozdziału 2 w Fortnite. To klimatyczne wydarzenie odbędzie się 4 grudnia o 22:00 czasu polskiego, kiedy to gracze zmierzą się z Królową Sześcianów w ostatnim starciu o losy wyspy.

Udostępniono specjalną grafikę, ale także i filmową zapowiedź, coś w rodzaju zwiastuna.

Deweloperzy dalej piszą:

Zbierzcie oddział ze znajomymi i graczami z całego świata, by walczyć ze skażeniem z Ubocza. „Koniec” obsługuje duże ekipy (do 16 graczy w kolejce), więc zabierzcie ze sobą cały oddział. Pamiętajcie, by zalogować się wcześniej – gracze będą mogli wskoczyć do trybu „Koniec” na 30 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

„Koniec” to wydarzenie w grze, które odbędzie się tylko raz. Twórcy i gracze, którzy chcieliby jeszcze raz przeżyć ostatnie chwile Rozdziału 2 Fortnite, powinni podjąć odpowiednie działania, by zarejestrować i zarchiwizować swoje przeżycia, ponieważ powtórki nie będą dostępne. Kiedy „Koniec” się zacznie, gracze nie będą mogli edytować ustawień gry, więc przed dołączeniem do wydarzenia dostosujcie opcje grafiki tak, by uzyskać preferowany efekt. Sezon zakończy się dzień wcześniej, dlatego też gracze, którzy zalogują się przed końcem sezonu otrzymają nagrodę 225 000 PD.

W ostatnim akapicie pojawia się także informacja o darmowych przedmiotach, jakie pojawią się w ramach całego eventu. Do zdobycia będzie:

  • Ekran wczytywania,
  • Malowanie.

Aby uwiecznić „Koniec”, gracze odpierający atak Królowej Sześcianów poprzez udział w wydarzeniu otrzymają specjalny ekran wczytywania i malowanie!

Można się domyślać, że ekran wczytywania jest tam sam, który wyciekł już jakiś czas temu. Nie będzie on zbyt dużą niespodzianką.