Oficjalnie Walentynki 2021 w Fortnite – Darmowe nagrody za wyzwania, skin i więcej

Fortnite

Reklama

Epic oficjalnie zapowiedziało już Walentynki 2021.

Reklama


Zgodnie z naszymi informacjami, niedługo rozpocznie się event walentynkowy. Wydarzenie nosi nazwę „Dzikie serca” i wystartuje już dzisiaj – przynajmniej tak pisze Epic, co jest dość dziwne, bo na grafikach widnieje data 9 lutego.

„Już dziś, 8 lutego 2021 roku, rozpoczyna się wydarzenie Fortnite Dzikie Serca, więc czas polać odrobinę miodu na wasze serca z mnóstwem ciekawostek na ten tydzień, jak turniej, wyzwania dla twórców, powrót papierowych modeli, nowe miłosne stroje w sklepie i nie tylko.”

Reklama

Event walentynkowy w Fortnite

Żeński skin będzie można odblokować w ramach turnieju duo. Ten już na pewno ruszy jutro.

Wraz z partnerką lub partnerem będziecie mieć 3 godziny na ukończenie 10 meczów i zdobywanie punktów. Najlepsze pary z każdego regionu zdobędą strój Miłostka i plecak Serduchogranat.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, gracze muszą mieć konto na co najmniej 30 poziomie oraz włączone uwierzytelnianie dwuskładnikowe.

Nagrody w Wydarzeniu – Europa

1–1750    Elementy kosmetyczne: strój i plecak „Miłostka” w grze.

Bitwy Drużynowe Dzikie Serca

Z okazji wydarzenia Dzikie Serca powracają Bitwy Fanów, tym razem z nowym wydarzeniem: Bitwy Drużynowe Dzikie Serca. Od 10 do 17 lutego 2021 roku gracze Fortnite będą mogli połączyć siły ze swoimi ulubionymi graczami, by pomóc im zdobywać punkty w wyjątkowych wyzwaniach.

Zajmując odpowiednio wysokie miejsca, uczestnicy rywalizujący z innymi drużynami z grupy danego regionu mogą wygrać nagrody w grze:

  • Pierwsze miejsce: Kilof Ostrza Bezdechu, malowanie Fantazyjne Figury, graffiti Moja Rybka, emotka Dobrana Para i sztandar Bitew Drużynowych Dzikie Serca
  • Drugie miejsce: Malowanie Fantazyjne Figury, graffiti Moja Rybka, emotka Dobrana Para i sztandar Bitew Drużynowych Dzikie Serca
  • Trzecie miejsce: Graffiti Moja Rybka, emotka Dobrana Para i sztandar Bitew Drużynowych Dzikie Serca
  • Czwarte miejsce: Emotka Dobrana Para i sztandar Bitew Drużynowych Dzikie Serca
  • Piąte miejsce: Sztandar Bitew Drużynowych Dzikie Serca

Dodatkowo udostępnione zostaną wyzwania Palucha Rybnego:

„Tego kwiatu jest pół… morza? W takim razie Paluch Rybny na pewno jest w stanie znaleźć sobie walentynkę. W zadaniach tego tygodnia, które startują 11 lutego 2021 roku o 15:00 czasu polskiego, będziesz pomagać Paluchowi Rybnemu umówić się na randkę. Wyświadcz tę przysługę swemu rybiemu przyjacielowi i zdobądź przy okazji trochę PD!”

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej