w

Oficjalnie wydarzenie Lato bez spiny w Fortnite. Darmowe przedmioty, wyzwania i więcej

Fanpage Grupa

Epic wystartowało już oficjalnie z letnim wydarzeniem – Lato bez spiny.


Poniżej znajduje się oficjalny opis wydarzenia od Epic.

Jako członkowie ulicznej ekipy Bez Spiny będziecie odpowiedzialni za zadania Sponsoringu Bez Spiny, zadania Marketingu Bez Spiny i, hm… zadania trzeciego typu.

ZADANIA SPONSORINGU BEZ SPINY

Będą pojawiać się stopniowo od 21 do 23 lipca.

Jeśli chcecie pokazać, że nadajecie się do Bez Spiny, będziecie musieli się nieźle naspinać. W Zadaniach Sponsoringu Bez Spiny trzeba transportować znak Bez Spiny i… no cóż, to jedyna praca fizyczna, jaką to wy będziecie wykonywać. Pościgacie się też w wyścigu łodzi i sprawicie, że ktoś inny zatańczy. Tak to jest w Bez Spiny!

Nagrody za zadania Sponsoringu Bez Spiny: 

 • PD
 • Plecak Mrożone Śniegolody
 • Styl Ogon Miauśniaka do plecaka Mrożone Śniegolody

ZADANIA MARKETINGU BEZ SPINY

Będą pojawiać się stopniowo od 24 do 27 lipca.

Po odblokowaniu wszystkich zadań Sponsoringu Bez Spiny czas na zadania Marketingu Bez Spiny! Pewnie myśleliście, że marketingowcy pracują tylko za biurkiem, a to właśnie tutaj zaczyna się prawdziwy ruch. W tych zadaniach to wy będziecie tańczyć (przecież nie możecie zrzucić CAŁEJ pracy na innych), zajmiecie się sprzedażą akwizycyjną, wykonacie popis kaskaderski łodzią i „rozdacie” trochę słodkich smakołyków. Z przyczyn prawnych Bez Spiny pozyskuje smakołyki z innych źródeł. Sami rozumiecie.

Nagrody za zadania Marketingu Bez Spiny:

 • PD
 • Styl Rybny Miks do plecaka Mrożone Śniegolody

ZADANIA AKCJI SERWISOWEJ BEZ SPINY

Będą pojawiać się stopniowo od 28 lipca do 3 sierpnia.

Nie chcemy mówić, że to musiało nastąpić, ale…

Nagrody za zadania Akcji Serwisowej Bez Spiny:

 • PD
 • Styl Zmieszany Futrzak do plecaka Mrożone Śniegolody
 • Muzyka z lobby Życie Bez Spiny

Fortnite No Sweat Summer Quest Rewards

Domyślny styl plecaka Mrożone Śniegolody, style Ogon Miauśniaka, Rybny Miks i Zmieszany Futrzak oraz muzyka z lobby Życie Bez Spiny.

Na szczęście dla was, Bez Spiny dostrzega dobre wyniki. W nagrodę za ukończenie trzech zadań Bez Spiny odblokujecie styl Bananowy Mróz do plecaka Mrożone Śniegolody. Po ukończeniu siedmiu zadań odblokujecie lotnię Spięty Parasol, a kończąc 14 – znakokrętną emotkę Gorące Obroty!

Fortnite No Sweat Summer Completing Quest Rewards

Wszystkie zadania Lata Bez Spiny będą dostępne do 9 sierpnia, do godz. 15:00.

ZADANIA PRZEBUDOWANIA PODIUM

PL 21BR Block 2 0 SocialAnnouncement Social

Bez Spiny słynie z ubezpieczeń, ale przykłada też rękę do odbudowy Wykrzywionych. Prowadzi prace związane z Podium 2.0, nagradzając graczy, którzy będą w nich uczestniczyć! Ukończcie zadania Przebudowania Podium, by zdobyć nagrody, w tym PD, smugę, kilof i plecak. Dostępne od godz. 15:00 21 lipca do godz. 15:00 9 sierpnia zadania zostaną podzielone na trzy kategorie:

 • Przekazywanie sztabek w ramach głosowania na projekty budowlane Podium.
 • Przetrwanie faz burzy podczas wydarzenia Przebudowanie Podium. (Wydarzenie potrwa od godz. 15:00 21 lipca do godz. 15:00 9 sierpnia.)
 • Likwidowanie przeciwników podczas wydarzenia Przebudowanie Podium.

Kto stworzył projekty budowlane, na które będziecie głosować? Od godz. 15:00 21 lipca do godz. 21:00 27 lipca wasze głosy zdecydują, czyj projekt stanie się „Restauracją”:

 • Projekt autorstwa Ninjah_dj (kod wyspy: 1932-4990-0032)
 • Projekt autorstwa Xdark (kod wyspy: 3538-4323-0965)
 • Projekt autorstwa Benmac (kod wyspy: 5043-6143-9582)

Od godz. 21:00 27 lipca do godz. 7:00 3 sierpnia oddając głosy, zdecydujecie, czyj projekt zamieni się w „Apartamenty”:

 • Projekt autorstwa Charlee-brown (kod wyspy: 1434-9352-4208)
 • Projekt autorstwa Destructo (kod wyspy: 2865-2667-0486)
 • Projekt autorstwa Ashurrii (kod wyspy: 6081-7966-2506)

A od godz. 7:00 3 sierpnia do godz. 15:00 9 sierpnia od waszych głosów będzie zależeć, czyj projekt zostanie wybrany dla „Sklepów”:

 • Projekt autorstwa Mrstruelegen (kod wyspy: 0740-3787-7849)
 • Projekt autorstwa Justafrog (kod wyspy: 1997-0531-3795)
 • Projekt autorstwa 0ricent (kod wyspy: 6614-7150-2309)

Po ukończeniu 3 etapów zadań Przebudowanie Podium odblokujecie smugę Lotorost. Nagrodą za ukończenie 7 jest kilof Szpic na Szczęście. Z kolei kończąc 12, odblokujecie plecak Uro-Borys.

Fortnite Rebuild the Block Quest Rewards

Więcej szczegółów na temat głosowania na Podium 2.0, w tym zdjęcia wszystkich projektów, znajdziecie w niedawnym artykule na temat głosowania na Podium 2.0 na naszym blogu. Uwaga: Zwycięskie projekty głosowania sztabkami pojawią się w Wykrzywionych wraz z aktualizacją 21.40.

NAGRODY W EKIPIE FORTNITE

Przeciążyliście swoje kubki smakowe wszystkimi smakami Mrożonych Śniegolodów? To przeciążcie je jeszcze bardziej! Aktywni subskrybenci Ekipy Fortnite automatycznie otrzymają styl Pluszowy Przysmak (poza stylem domyślnym) tego plecaka, logując się podczas Lata Bez Spiny.

Fortnite Cuddle Cerise Style

Domyślny styl plecaka Mrożone Śniegolody i styl Pluszowy Przysmak.

WYSPY LATA BEZ SPINY

Fortnite No Sweat Summer Callout

Praca dla Bez Spiny gwarantuje tyle przygód co letnie wakacje, ale może nawet od wakacji warto chwilę odpocząć? Od godz. 15:00 21 lipca do godz. 15:00 9 sierpnia na stronie Odkryć znajdziecie linijkę Lata Bez Spiny z wybranymi wyspami z wezwania Lato Bez Spiny. W tych zaprojektowanych zupełnie „bez spiny” wyspach autorstwa twórców chodzi przede wszystkim o luz i odprężającą atmosferę lata. Wskakujcie na te nowe wyspy w przerwach od walki na Wyspie!

NOWE LETNIE STROJE

Fortnite Riptide Raz, Medley, Slayer Charlotte, and Undercover Kor

Lato to czas spotkań ze znajomymi, surfowania, pływania i… walki z demonami? Letnie klimaty będą pasować do nowych strojów, które debiutują podczas Lata Bez Spiny, a są to Zabójczyni CharlotteZamaskowana KorRwący Raz, mistrzyni pływania Mieszanka i nie tylko! Zamaskowana Kor i Rwący Raz są częścią pakietu Wojownicy Promenady, który pojawi się 21 lipca o godz. 14:00 i będzie zawierać inny nowy strój. Wypatrujcie też powracających letnich ulubieńców!


PL 21BR NSS Keyart Social

Słynące z ostrego imprezowania Schronienie stało się głównym miejscem wyprawiania plażowych imprez podczas Lata Bez Spiny. Zabierzcie swój oddział do Schronienia w chwilach wolnych od pracy w Bez Spiny!