w

Opis aktualizacji 12.40 w Fortnite. Przywrócone bronie z Ubocza, nowa bitwa, kolejne przedmioty

Fanpage Grupa

Epic udostępniło już oficjalny opis aktualizacji 12.40.

Nowa aktualizacja już pojawiła się w Fortnite. Epic dodało opis, serwery są już włączone, więc każdy może już normalnie grać.


Ubocze zniknęło nam z oczu, ale powróciły bronie z Ubocza! W Tygodniu Starcia w Uboczu – trwającego do 24 maja 2022 r., do godz. 14:59 czasu polskiego – do gry wracają Karabin z Ubocza i Minigun z Ubocza. Te bronie, które już nie pierwszy raz uczestniczą w bitwie decydującej o losach wyspy, znajdziecie w skrzyniach i na ziemi. Jak ulepszyć bronie z Ubocza bez części potworów Sześcianu? Wystarczy zabrać je na stanowisko ulepszeń!

Zdobywajcie dodatkowe PD, pokazując swoje umiejętności władania bronią z Ubocza: przez cały tydzień tematyczny aktywne będą Zadania Tygodnia Starcia w Uboczu! Wypatrujcie nowej partii specjalnych zadań wraz z rozpoczęciem następnego tygodnia tematycznego, 24 maja o 15:00.

Nowy wybór w głosowaniu

Niech przemówią wasze sztabki – zakończył się okres próbny Bańkosłon/balonów i nadszedł czas głosowania! We wszystkich ważnych miejscach na mapie znajdziecie stacje fundowania obu konkurujących ze sobą przedmiotów, więc wyruszcie do jednej z nich i dokonajcie wyboru, przekazując sztabki. Przedmiot, który jako pierwszy osiągnie 100% ufundowania z datków wszystkich graczy na świecie, wygra i natychmiast znajdzie się w puli łupów!

Zero budowania

W ubiegłym tygodniu, wraz z przywróceniem do gry strzałów trikowych zwiększono na ograniczony czas częstotliwość występowania przedmiotów użytkowych. W Fortnite: Zero Budowania częstotliwość występowania Granatów uderzeniowychSzczelin na Wynos i Pługów zwiększy się na stałe! Nie przestawajcie korzystać z taktyki szybkiego przemieszczania i transportu bojowego.

Playstation

Od aktualizacji 20.40 V-dolce kupione na PlayStation można wydawać na innych platformach obsługujących Wspólny Portfel Fortnite (PlayStation, Xbox, PC, urządzeniach z Androidem i usługach grania w chmurze). Jak zawsze, V-dolce zdobyte na jakiejkolwiek platformie przez karnet bojowy, w pakietach zadań lub Ratowaniu Świata są współdzielone na wszystkich pozostałych platformach.

Tryby turniejowe

  • Uzupełnianie drużyn na Arenie zostało włączone.
  • Przywrócone przedmioty z Ubocza nie są dostępne w trybach rankingowych.
  • Zwycięzca głosowania między Bańkosłoną a balonami nie zostanie przywrócony w trybach turniejowych.

Błędy

  • Naprawiono błąd, przez który gracze nie otrzymywali powiadomień społecznościowych, jeśli znajdowali się w meczu w ekipie z innym graczem.
  • Naprawiono błąd, przez który nie wyświetlał się interfejs wyrzutni rakiet Kowadło.