w

Opis aktualizacji 14.20 w Fortnite. Nowa miejscówka, nowe supermoce Wolverina, rybka Midasa i więcej

Nowa aktualizacja została już wprowadzona do Fortnite. Co się zmieniło?


Nowa aktualizacja nie przynosi wielkich nowości, natomiast kilka rzeczy faktycznie się zmieniło. Opis nie zawiera wszystkich przecieków, te publikowane są przez nas osobno. Póki co z ważniejszych rzeczy:

Co nowego w aktualizacji 14.20?

Największą zmianą tej aktualizacji jest zupełnie nowa miejscówka. Warto się tam wybrać po supermoce Wolwerina, oczywiście najpierw wypadałoby go zlikwidować.

Po wielu tygodniach gracze w końcu doczekali się włączenia rybki Midasa. Ta rzeczywiście działa tak, jak zapowiadano. Jej działanie prezentuje “WarbyGaming”. Szanse na znalezienie rybki wynoszą 1%.

W grze pojawiła się też nowa, sekretna misja z Gnomami. Dostaje się za nią25,000 XP + 2500 bonusowego XP za znalezienie wszystkich pułapek. Wyzwanie nie jest skomplikowane i na pewno warto je wykonać.

Na mapie nie zmieniło się zbyt wiele poza nową lokacją i uciekinierem. Nie oznacza to jednak, że kolejne dni będą nudne.

Pod koniec września odbędą się urodziny Fortnite, a już jutro wystartują specjalne wyzwania w ramach przejścia Rocket League na darmowy model.