w

Opis aktualizacji 15.50 w Fortnite. Zmiany punktu zerowego, darmowe style, zmiany w broniach

Fanpage Grupa

Dzisiaj do Fortnite wprowadzono nową aktualizację. Co się zmieniło?


Aktualizacja 15.50 jest jedną z kluczowych, jeżeli chodzi o dalszy rozwój Fortnite. Nie przynosi może niesamowicie wiele przedmiotów kosmetycznych, ale zawiera pliki eventowe, które sugerują, co może się stać dalej.

Wszystkie przecieki do tej pory:

Zmiany punktu zerowego

Na mapie nie zmieniło się praktycznie nic, ale do tego wszyscy zdążyli się już przyzwyczaić. To, co się zmieniło, to punkt zerowy. Ewidentnie zaczął wytwarzać wokół siebie jakieś pole, widać na nim wyraźne pęknięcia.

O evencie jest całkiem sporo informacji, ale wymagają one dodatkowej weryfikacji. Na ten moment z przecieków wiadomo tyle, że punkt zerowy ma mieć kilka faz, aż finalnie dojdzie do jego “przemiany”.

Warto wspomnieć, że punkt zerowy wygląda inaczej w zależności od ustawień graficznych. Osoby grające na średniej lub niskiej grafice nie będą miały okazji zobaczyć tych “fal” i kilka innych szczegółów.

Nowy portal

W grze ma się znaleźć także nowy portal “BP_Pickle_Portal_SmallFry_Child”. Dokładnie ten, który może (ale nie musi) przynieść współpracę z Family Guy. SizzyLeaks pokazuje, jak ma to wyglądać bezpośrednio w grze.

Nowy skin youtubera

Oficjalnie dodano już także do plików nową skórkę Lazerbeam. Ta zostanie dodana do gry 3 marca 2021, będzie dostępna w ramach turnieju. Następnie 5 marca pojawi się normalnie w sklepie wraz z całym zestawem innych przedmiotów kosmetycznych.

Darmowe style

Kolejną rzeczą tej aktualizacji są darmowe przedmioty kosmetyczne, jakie otrzymali gracze. Są one skupione głównie na Haze, ale nie tylko. Nie trzeba tutaj niczego zatwierdzać, wpisywać kodów czy wykonywać wyzwań. Przedmioty te przedmioty są odblokowywane razem z zalogowaniem się do gry kont, które wcześniej już posiadały Haze lub inny skiny, które dostały dzisiaj swoje małe aktualizacje.

Zmiana broni

Zgodnie z zapowiedziami wycofano dzisiaj Rękodziało. To zostało zastąpione przez broń, która wielu osobom na pewno się spodoba.

To konkretne SMG zostało wprowadzone oryginalnie wraz z 2 sezonem 2 rozdziału, dwa sezony później Epic podjęło decyzję o jego wycofaniu.

Błędy

Naprawiono także szereg błędów. W efekcie do gry powróciły meduzy oraz rybki szczelinowe.

Na pierwszy rzut oka nie wygląda to zachwycająco, ale w ostatnich aktualizacjach sezonu wcale nie chodzi o ilość nowości, a ich jakość. Tutaj wszystko będzie się kręcić wokół nadchodzącego eventu.