Opis aktualizacji 21.10 w Fortnite. Miecze świetlne, style superpoziomów, poszukiwanie ludzi do gry

Fortnite

Reklama

Epic dodało już oficjalny opis aktualizacji oznaczonej jako 21.10.

Reklama


Darth Vader rozpoczął swoją kampanię na Wyspie, lądując podczas każdego meczu w określonym miejscu w towarzystwie szturmowców. Pokonajcie Dartha Vadera i zabierzcie jego miecz świetlny! Mieczem świetlnym Dartha Vadera możecie blokować strzały, rzucać nim we wrogów oraz – rzecz jasna – poszatkować tych, którzy staną wam na drodze.

Fortnite Darth Vader's Lightsaber

Wraz ze szturmowcami powracają blastery E-11! Blastery E-11 znajdziecie w imperialnych skrzyniach na lądowiskach Vadera. Zdobędziecie je również, likwidując szturmowców.

Reklama

Fortnite Star Wars E-11 Blaster

STYLE SUPERPOZIOMÓW W SEZONIE 3 ROZDZIAŁU 3

Fortnite Chapter 3 Season 3 Super Level Styles

Jest w was blask. W sekcji dodatkowych nagród w zakładce karnetu bojowego pojawiły się dodatkowe style strojów z Sezonu 3 w Rozdziale 3 dla graczy, którzy awansowali powyżej 100 poziomu. W aktualizacji 21.10 dodano style superpoziomów! Awansujcie na poziom 140 w Sezonie 3 Rozdziału 3, a zyskacie możliwość odblokowania stylów: Platynowa SzczelinaLazurytowy Siorb oraz Złotawy Płomień dla Malika, Evie, Adiry, Sabiny i Burzowego Wędrowca.

TAGI SPOŁECZNOŚCIOWE ORAZ POSZUKIWANIE EKIPY

Fortnite Social Tags

Pokażcie jak gracie w Fortnite! Dzięki nowej opcji tagów społecznościowych możecie wybrać trzy tagi, które pojawią się w waszym profilu. Możecie wybrać tagi podkreślające wasze ulubione tryby gry (2 na 2, Deathrun, każdy na każdego, itd.), klimat (chill, włączony mikrofon, wyłączony mikrofon, etc.) oraz wydarzenia turniejowe (Cosmetic Cup, Hype Cup, Lightning Cup, itd.). Na podstawie tagów społecznościowych będziemy wam również polecać różne przygody w Fortnite.

Aby umieścić tagi w swoim profilu, kliknijcie na ikonę swojego profilu w panelu bocznym, następnie wybierzcie opcję +Dodaj tag. Po wybraniu przynajmniej jednego taga zyskacie możliwość wysyłania i otrzymywania zaproszeń do ekipy od graczy o pasujących tagach (z waszego regionu). Te zaproszenia można wysyłać z nowej sekcji Poszukiwanie ekipy w panelu bocznym. To zupełnie nowa funkcja Fortnite pozwalająca na tworzenie ekip na podstawie wspólnych zainteresowań i regionów.

Musicie włączyć opcję Poszukiwanie ekipy w tej sekcji, by móc wysyłać i otrzymywać zaproszenia od graczy. W dowolnej chwili możecie wyłączyć tę funkcję. Po jej wyłączeniu przestaniecie otrzymywać zaproszenia, natomiast wysłane przez was zaproszenia stracą ważność. Grając w parach, trójkach, oddziałach, itd. opcja poszukiwania ekipy będzie opcjonalna – wciąż będzie działać normalny system zaproszeń.

Tagi społecznościowe i opcja poszukiwania ekipy są obecnie w fazie testów. Funkcje te będą stopniowo udostępniane wszystkim graczom w tempie zależnym od powodzenia testów.

ZMIANY BALANSU SADZONKI RZECZYWISTOŚCI

Fortnite Reality Sapling

Dokonaliśmy zmian w liczbie owoców rzeczywistości, jakie można uzyskać z sadzonki rzeczywistości w oparciu na jej rzadkość. W każdym cyklu sadzonki rzeczywistości będą teraz rodzić:

  • 3 owoce w przypadku sadzonek niepospolitych lub rzadkich
  • 2 owoce w przypadku sadzonek epickich
  • 1 owoc w przypadku sadzonek legendarnych lub mitycznych

POPRAWKI WIZUALIZACJI AUDIO

Zmniejszyliśmy czułość wskaźnika „Wizualizacji efektów dźwiękowych” dla kroków, skrzyń i pojazdów, by lepiej oddać odległość, z której dany dźwięk byłby słyszalny. Oznacza to, że źródło tych dźwięków musi znaleźć się bliżej, zanim efekt pojawi się w interfejsie gry.

UWAGI DO TRYBÓW TURNIEJOWYCH

  • Darth Vader, miecz świetlny Dartha Vadera, szturmowcy i blastery E-11 nie są dostępne w trybach rankingowych.
Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej