w

Opis aktualizacji 26.10 w Fortnite. Wszystkie wprowadzone nowości

Epic udostępniło opis najnowszej aktualizacji, oznaczonej jako 26.10.


Teraz bez trudu zostawicie przeciwników na lodzie: zgarnijcie Ścianę Lodu Todorokiego, by zdobyć moc błyskawicznego przyzywania lodowych osłon! Ściana Lodu ma naprawdę sporą liczbę punktów zdrowia, by chronić was oraz waszą ekipę i nie stopi się, dopóki nie zostanie całkowicie zniszczona. Ze względu na jej ogromną wytrzymałość dokładnie wybierzcie, gdzie ją umieścicie!

Fortnite Ice Wall

Ściana Lodu daje potężne możliwości obronne, ale bardzo przydaje się również podczas ataku. Umieśćcie jedną w środku naparzanki i patrzcie, jak wrogowie są odrzucani z oblodzonymi stopami i ślizgają się dookoła. Ściana Lodu pozostanie dostępna do końca Sezonu, więc będziecie mieć mnóstwo czasu, by opanować jej mrożące efekty.

Co w ogóle trzeba zrobić, by przejąć potężny dar Todorokiego? Ściany Lodu można znaleźć na ziemi, w zwykłych i rzadkich skrzyniach lub zrzutach zaopatrzenia All Mighta:

Fortnite All Might Supply Drop

Zrzuty zaopatrzenia All Mighta powracają w chwale.


ONE FOR ALL, RAZ JESZCZE

Powróciło Uderzenie Deku wykonywane przez bohatera, który nie przestaje się odbijać! Jeśli użyjecie jej prawidłowo, ta potężna zdolność jednym ciosem wyśle przeciwnika w kosmos.

Oczywiście tylko jeden człowiek może przyznać wam legendarną moc One For All. Aby zdobyć Uderzenie Deku, musicie otworzyć zrzut zaopatrzenia All Mighta! Uderzenie Deku pozostanie w grze do wprowadzenia aktualizacji 26.20.

Fortnite Dekus Smash

PODRÓŻ BOHATERA

Ratowanie świata to trudna sprawa, ale zadania są już nieco bardziej wykonalne. Ukończcie zadania Deku i zadania Todorokiego, by zdobyć PD. Awansujecie od razu po ukończeniu sześciu zadań My Hero Academia!

Fortnite Level Up Reward

ZOSTAŃCIE BOHATERAMI!

Chcielibyście dołączyć do topowej akademii bohaterów? Teraz macie szansę walczyć, wcielając się w trzech najlepszych bohaterów trenujących w UA, którzy trafiają do Fortnite. Wszystkie trzy stroje są już dostępne w sklepie.

SHOTO TODOROKI

Fortnite Shoto Todoroki Outfit

EIJIRO KIRISHIMA

Fortnite Eijiro Kirishima Outfit

MINA ASHIDO

Fortnite Mina Ashido Outfit

POZOSTAŁE ZMIANY Z AKTUALIZACJI 26.10: WRACA IMPREZA Z PIZZĄ!

Przekąsilibyście coś na ostro? Prędka Pepperycja już się tym zajęła i dostarczyła na całą Wyspę przywrócone do gry pudełka Imprezy z Pizzą. W każdym z nich znajdziecie osiem superserowych kawałków, którymi podzielicie się z ekipą lub które wciągniecie samodzielnie, kryjąc się w krzaku. Nikomu nie powiemy.

Fortnite Pizza Party Item

Kawałki Imprezy z Pizzą przywracają jednocześnie zdrowie i osłonę. Przepis trochę się jednak zmienił i każdy kawałek przywraca teraz mniej zdrowia, ale więcej osłony (limit przywracania osłony wynosi 100 pkt.).

Imprezę z Pizzą można kupić u Prędkiej Pepperycji, podnieść z ziemi lub zdobyć w skrzynkach. Ze względu na powrót Imprezy z Pizzą usunięto z gry Fontannę Klepu.

CZAS NA GRĘ!

Potrzebujecie bezpośredniej dostawy Imprezy z Pizzą? Niezależnie od tego, czy opalacie się w Radykalnej Rekreacji czy też luzujecie w luksusach Witalnego Wczasowiska (o ile pokonaliście już wszystkich strażników), możecie mieć pod ręką przygotowane specjalnie dla was pyszności. Aktywujcie Rozszerzenie Rzeczywistości Czas na Grę, by natychmiast otrzymać Imprezę z Pizzą i orzeźwiającą Fontannę Obfitości!

Fortnite Game Time Reality Augment

ROZSZERZENIE RZECZYWISTOŚCI PŁYNNE PRZEŁADOWANIE PEEMÓW

Macie ochotę wystrzelić cały magazynek? W końcu do tego właśnie służy broń automatyczna. Aktywujcie Płynne Przeładowanie Peemów i strzelajcie szybciej niż kiedykolwiek wcześniej! To nowe Rozszerzenie Rzeczywistości powoduje szybsze przeładowanie pistoletów maszynowych po opróżnieniu magazynka.

Fortnite Reckless Smg Reload Reality Augment

STYLE SUPERPOZIOMÓW SEZONU 4 ROZDZIAŁU 4

Skok na kasę bez klejnotów to żaden skok! W sekcji dodatkowych nagród w zakładce karnetu bojowego pojawiły się dodatkowe style do nagród z karnetu bojowego Sezonu 4 Rozdziału 4 do odblokowania przez graczy, którzy awansują powyżej 100 poziomu w sezonie. Wraz z aktualizacją 26.10 jako nagrody dodatkowe pojawiły się style superpoziomów Sezonu 4 Rozdziału 4!

Pięć strojów zainspirowanych bogactwem zgromadzonym przez Kado Thorne’a otrzymało style superpoziomów Zrabowany JadeitZgubiony Ametyst i Żółty Diament. Jakie szczęśliwe stroje otrzymają tę oszałamiającą oprawę? Oczywiście sam Kado, ale również Prędka Pepperycja, Karpczek, Mae oraz Antonia. Zacznijcie odblokowywać style superpoziomów po osiągnięciu poziomu 125 w sezonie.

Fortnite Chapter 4 Season 4 Battle Pass Super Level Styles

UWAGI DO TRYBÓW TURNIEJOWYCH

  • Ściana Lodu, Uderzenie Deku i zrzut zaopatrzenia All Mighta nie są dostępne w turniejach.

POPRAWKI POWAŻNYCH BŁĘDÓW

  • Emotka Piękna Tęcza wróciła do szafek właścicieli.
  • Wydawanie sztabek na ponowne losowanie Rozszerzeń Rzeczywistości będzie teraz zwiększać postępy w zadaniach strojów Afera i Alias.
  • Zmiana broni podczas próby interakcji z gablotą skarbca nie będzie już blokować tej interakcji.
  • Cele postępów dla Medalu Ocaleńca nie będą blokować się na poziomie 9/10.
  • Na komputerach PC automatyczny bieg graczy nie będzie już przerywany po użyciu skrótu klawiszowego Alt+Tab, by wyjść z Fortnite.
  • Sterowanie żyroskopowe nie jest już odwrócone na urządzeniach z Androidem.
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite