w

Opis aktualizacji Fortnite 29.01. Powrót Midasa i nie tylko

Midas – geniusz i prawdziwa złota rączka. A dokładniej: geniusz, który wydostał się z więzienia w Zaświatach. A gdy już udało mu się uciec, rozpętał się prawdziwy Hades…


Triumfie Midasa w Battle Royale pomóżcie Midasowi opuścić Wyspę, wykonując zadania specjalne, poczujcie letnie upały w powracającej przygodzie Podłoga to lawa i sięgnijcie po złoto w turnieju Rise of Midas Cup! Triumf Midasa potrwa do godz. 15:00 2 kwietnia 2024 r.

Fortnite: Battle Royale – Triumf Midasa

AGENT SZUKA AZYLU

Reklama

Najpierw ciekawska Złotka zauważa, że Midas był w Zaświatach… ale uciekł. Potem Midas podejrzewa swego towarzysza Brutusa o zdradę. Niezależnie od tego, czy Brutus jest winny, reszta ekipy Midasa próbuje przetransportować go na jacht „Marigold”, by umknął przed gniewem Hadesa. Poznajcie tę historię w zadaniach Triumfu Midasa i po drodze odblokujcie nagrody w grze!

Fortnite – Nagrody za zadania Triumfu Midasa

Nagrody za zadania Triumfu Midasa.

Zadania są podzielone na pięć faz, które będą po kolei pojawiać się w grze. Wszystkie fazy będą dostępne do końca wydarzenia Triumf Midasa (do godz. 15:00 2 kwietnia 2024 roku):

Reklama
  • Nadejście Midasa: już w grze!
  • I ty, Brutusie?: od godz. 14:00 20 marca
  • Julka kontra klątwa Złotego Dotyku: od godz. 14:00 25 marca
  • Mity o Midasie: od godz. 14:00 27 marca
  • Wielki Skok na Jacht „Marigold”: od godz. 14:00 28 marca

Po wykonaniu sześciu zadań odblokujecie graffiti Medalion Cerbera, pamiątkę po bramie do Zaświatów. Nagrodą za wykonanie 12 zadań jest możliwość odblokowania plecaka Róża Chciwości, piękna dotkniętego gorączką złota. Z kolei wykonując 18 zadań, odblokujecie lotnię Złota Królowa, arcydzieło na złoto.

„GORĄCO JAK W HADESIE”: POWRACA PRZYGODA PODŁOGA TO LAWA!

Midas Przedstawia: Podłoga to Lawa w Fortnite

Wszystko tak rozgrzane, że aż się świeci, jest złotem. W Triumfie Midasa bohater ten zaprezentuje wam ulubioną przez graczy, dostępną przez ograniczony czas przygodę, ale w złoconej wersji! Podłoga to Lawa wraca na cały czas Triumfu Midasa, więc wskakujcie do gry i pnijcie się w górę, zanim lawa zawładnie Wyspą. W przeciwieństwie do zwykłej wersji tego trybu, Midas Przedstawia: Podłoga to Lawa zawiera elementy z Sezonu 2 Rozdziału 5… i złotą lawę!

Przygoda Midas Przedstawia: Podłoga to Lawa ma własne zadania, które będą pojawiać się w grze po kolei. Będą dostępne do końca wydarzenia Triumf Midasa (do godz. 15:00 2 kwietnia 2024 roku) – wykonajcie je, by zdobyć jeszcze więcej nagród w grze! Odblokujcie zainspirowane Zeusem graffiti Król błyskawic i Medalion Zeusa oraz kilof Złocona Zemsta (symbolizujący zemstę, która dla Midasa była najważniejsza).

Fortnite: Podłoga to Lawa – Nagrody za zadania Triumfu Midasa

ZŁOTY KRÓL RUSZA NAPRZÓD

Czas ozłocić wasze szafki. Strój zbiegłego Midasa – czyli Midas Triumfujący – będzie dostępny w sklepie od godz. 1:00 27 marca, podobnie jak wyszywany złotem plecak Peleryna Złotego KrólaOzłoćcie swoje szafki: w sklepie pojawi się również kilof Złoty Dotyk!

Reklama

Strój w Fortnite: Midas Triumfujący

Poza stylem domyślnym wszystkie trzy przedmioty mają styl Cień, równie upiorny, jak żądza złota Midasa.

Szukacie złocistego wykończenia? W sklepie zabłyśnie także malowanie Złote wyniesienie!

PRZYĆMIJCIE WSZYSTKICH W TURNIEJU RISE OF MIDAS CUP

Król zawsze górą. Zmierz się z innymi w pucharze solo Rise of Midas Cup  – już 24 marca. Gracze, którzy zdobędą najwięcej punktów w każdym z regionów otrzymają strój Midas Triumfujący wraz z plecakiem Peleryna Złotego Króla*, zanim przedmioty te trafią do sklepu, a wszystkie osoby, które zdobędą przynajmniej 8 punktów, w nagrodę otrzymają po premierze aktualizacji 29.10 ekran wczytywania Triumf Midasa.

PL 29Comp RiseofMidasCup Social

Uczestnicy mogą grać do 10 meczów w swoim regionie w okresie 3 godzin – określone daty dla każdego regionu znaleźć można w zakładce Rywalizuj w grze. (Uwaga: Kiedy gracz weźmie udział w dowolnym turnieju w danym regionie w Sezonie 2 Rozdziału 5 Battle Royale, zostanie przypisany do tego regionu we wszystkich przyszłych sesjach tego wydarzenia oraz we wszystkich sesjach przyszłych wydarzeń w tym sezonie.) Punktacja będzie następująca:

MIEJSCE W MECZU

Królewskie Zwycięstwo: 30 punktów
2: 25 punktów
3: 22 punkty
4: 20 punktów
5: 19 punktów
6: 17 punktów
7: 16 punktów
8: 15 punktów
9: 14 punktów
10: 13 punktów
11–15: 11 punktów
16–20: 9 punktów
21–25: 7 punktów
26–30: 5 punktów
31–35: 4 punkty
36–40: 3 punkty
41–50: 2 punkty
51–75: 1 punkt

KAŻDA LIKWIDACJA

2 pkt.

Ekran wczytywania w Fortnite: Triumf Midasa.

Ekran wczytywania Triumf Midasa.

Do udziału wymagane jest m.in. włączone uwierzytelnianie dwuskładnikowe u graczy i zweryfikowane konto Epic, a także co najmniej 15 poziom konta. (Poziom konta można znaleźć w zakładce „Kariera” w Fortnite.) W turniejach Rise of Midas Cup nie mogą brać udziału gracze z kontami limitowanymi.


POZOSTAŁE ZMIANY Z AKTUALIZACJI 29.01: ZARZUĆCIE ŁAŃCUCH HADESA

Tęsknicie za Zaświatami? Wreszcie pojawiła się nasycona energią Zaświatów moc Olimpu Łańcuch Hadesa! Wciągnijcie wrogów w zasięg niszczycielskiej kombinacji ataków. Tę mityczną moc można znaleźć na ziemi lub w skrzyniach, albo pokonując Hadesa, jeśli jesteście w stanie sprostać temu wyzwaniu.

Łańcuch Hadesa w Fortnite

OSŁOŃCIE SIĘ!

Na Jowisza! Na Wyspie panuje ostatnio zupełne szaleństwo! Chrońcie się przed pociskami i wybuchami, używając Małej Bańkosłony, miniaturowej wersji klasycznej Bańkosłony. Małą Bańkosłonę znajdziecie na ziemi lub w skrzyniach.

Mała Bańkosłona w Fortnite

Podobnie jak jej bańkowy poprzednik, Mała Bańkosłona zapewni wam ochronę przez ograniczony czas. Ma jednak pewne słabe strony – gracze nadal mogą wbiec do środka, a emiter osłony można zniszczyć. Nie dajcie rozbić sobie bańki!

POPRAWKI POWAŻNYCH BŁĘDÓW

  • Naprawiono błąd, który umożliwiał graczom uderzanie Piorunem Zeusa poprzez budowle.
  • Naprawiono błąd, który sprawiał, że za pomocą strzelby Strażnik Bram można było strzelać przez budowle zbudowane przez graczy.
  • Naprawiono błąd, który sprawiał, że niektórzy gracze byli w stanie bez ograniczeń korzystać ze Skrzydeł Ikara – moc przedmiotu nie wyczerpywała się.
  • Nie był to stricte błąd w Battle Royale, ale naprawiono też wizualny problem, w wyniku którego gracze nie widzieli zdobytych na wyspach stworzonych przez Twórców PD, dopóki nie wrócili do lobby.
Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite