w

Opis aktualizacji zawartości 21.10. Nowy przedmiot “Rakietnica na fajerwerki” i więcej

Fanpage Grupa

Do Fortnite wprowadzono nowy przedmiot, a wszystko to w ramach poprawki, czyli tak naprawdę aktualizacji zawartości.


Epic w tym przypadku udostępniło oficjalny opis aktualizacji, więc tak oto to wygląda:

Siejecie ostatnio demolkę wyrzutnią pił? Dla uczczenia jej premiery już teraz rozpoczynamy Tydzień wyrzutni pił! Wyrzutnie pił będą rozchwytywane od 28 czerwca od godz. 15:00 czasu polskiego do 5 lipca do godz. 14:59 czasu polskiego. Oprócz standardowej Dziupli, wyrzutnie pił znajdziecie też na ziemi, w skrzyniach oraz w zrzutach zaopatrzenia. Przez cały Tydzień wyrzutni pił, będą lecieć wióry!

JAK DZIAŁA WYRZUTNIA PIŁ

Chwyćcie za wyrzutnię pił, by wystrzelić tarczę. Nawet gdy tarcza opadnie na ziemię, zacznie się toczyć, siejąc zniszczenie na swojej drodze. Zarówno latające, jak i toczące się ostrza tarczowe zniszczą każdą budowlę na swojej drodze, potencjalnie przewracając wielkie budynki. Ostrza tarczowe zadają również obrażenia (i odrzucają) graczy i samochody. Wyrzutnia pił posiada wiele tarcz, dlatego możecie pluć nimi bez opamiętania.

Ale to nie wszystko, jeśli idzie o wyrzutnie pił. Podkręćcie je trochę, by zwiększyć zasięg oraz szybkość lotu tarczy – albo przytrzymajcie podkręcenie, żeby zrobić z wyrzutni pił broń białą! Pytrzymując przycisk podkręcenia, zamienicie wyrzutnię w piłę tarczową, która jest zabójcza dla budynków (i nieco mniej dla wrogów). Rozsądnie jest zachować ostatnią tarczę do walki wręcz, by móc kontynuować niszczenie wszystkiego na swojej drodze!

RAKIETNICA NA FAJERWERKI – RAKIETNICA Z KLASĄ

Fortnite Firework Flare Gun

Rozpoczęła się najprzyjemniejsza pora roku, więc może warto uczcić ją fajerwerkami? Dzięki Rakietnicy na fajerwerki nie będziecie strzelać zwykłymi racami. Zamiast tego każdy strzał będzie niczym pokaz sztucznych ogni. Obszar wybuchu fajerwerków pokryją płomienie, które rozpoczną rozprzestrzeniającą się pożogę.

Rakietnice na fajerwerki znajdziecie na ziemi, w skrzyniach oraz w zrzutach zaopatrzenia.

UWAGI DOTYCZĄCE RYWALIZACJI

  • Zmiany dotyczące Tygodnia wyrzutn pił nie mają zastosowania w rywalizacji rankingowej, jako że wyrzutnia pił nie pojawia się w tych trybach.
  • Rakietnice na fajerwerki nie są dostępne w trybach rankingowych.