w

Oto wszystkie niewydane jeszcze skiny, na które gracze Fortnite nadal czekają

Fanpage Grupa

W plikach Fortnite jest jeszcze kilka skórek, które nadal czekają na swoją premierę.


Ostatnio Epic zamiast dodawać coś zupełnie nowego, to przywraca te naprawdę stare skiny. Widać to szczególnie po ostatnich sklepach, które ewidentnie nawiązują do starych czasów. Dlatego w plikach nie ma jakoś niesamowicie wiele przedmiotów kosmetycznych, które nie zostały jeszcze wypuszczone.

Leakerzy pokazują, co jeszcze kryje się w samych plikach i czego można się spodziewać w kolejnych tygodniach, a w niektórych przypadkach i miesiącach.

Niewydane jeszcze skiny

Leaker znany jako “FNinformation” wypuścił krótki filmik podsumowujący, czego Epic jeszcze nie wypuściło. Trzeba jednak wspomnieć, że to nie do końca się zgadza.

Indigo Kuno zostało bowiem wypuszczone jako skórka dla Playstation, można ją było zdobyć w ramach specjalnego turnieju pod koniec 2020 roku. Prawdopodobnie nie będzie dostępna na innych platformach.

Dodatkowo leaker zapomniał o Madcapie, skinie, który przewija się w społeczności od kilku miesięcy.

Niektórzy mają również na swoich kontach Brilliant Bomber, a przynajmniej mieli. Dało się odblokować tego skina za sprawą exploitu z całorocznym karnetem – Epic potem wspominało, że konta korzystające z tego bugu będą banowane, ale nie wiadomo jak to się finalnie skończyło.