w

Pierwszy przedmiot w historii Fortnite, który nie był w sklepie już ponad 1000 dni

Fanpage Grupa

W Fortnite pojawia nam się “klub 1000 dni”, niczym w League of Legends.


“Klub 1000 dni” w LoLu to popularne określenie na postacie, które czekają na swoje skórki ponad 1000 dni. Tymczasem w Fortnite chodzi o coś zupełnie innego, konkretnie o przedmioty, które nie pojawiły się w sklepie ponad 1000 dni.

Oczywiście chodzi tutaj o rzeczy, które kiedyś było można normalnie kupić, a nie te z karnetów bojowych czy specjalnych pakietów dla konkretnych platform.

Pierwszy przedmiot, którego nie ma powyżej 1000 dni

O jaki przedmiot chodzi? Epic w 2018 bardzo często go wypuszczało, praktycznie co kilka miesięcy. Oryginalnie swoją premierę miał pod koniec 2017 roku. Dzisiaj nie ma go już ponad 1000 dni. Tak, jak w innych tego typu przypadkach, zupełnie nie wiadomo, dlaczego nagle deweloperzy zrobili z tego coś niesamowicie unikalnego.

Nie można powiedzieć, że jest to na pewno najrzadszy przedmiot, ale rzeczywiście posiada go prawdopodobnie stosunkowo mało osób. Między innymi dlatego, że nie jest jakiś wyjątkowo ładny. Jest to bowiem ta lotnia:

Raptor nawet nie doznał wyglądu nowego sklepu. Ostatnim razem był dostępny tak dawno, że nawet nie ma jego nowoczesnego screena z gry.

Być może Epic przywróci tę lotnię w ramach swojej sekcji powrotów. To jednak nie jest nic pewnego. Warto się rozglądać za nią, jeżeli chcecie mieć coś unikalnego.