w

Pierwszy skin, jaki zostanie dodany na Halloween 2021 w Fortnite odkryty?

Fanpage Grupa

Gracze dotarli do informacji odnośnie nadchodzącej skórki.


W aktualizacji oznaczonej jako 15.20 Epic wprowadziło do plików kilka bardzo ciekawych zmian. Jedna z nich dotyczy Koszmarów Czar, czyli eventu Halloweenowego. Oczywiście do niego jeszcze mnóstwo czasu, ale Epic już się do niego szykuje. Według nieoficjalnych informacji powrócono do motywu, jaki miał się pojawić jeszcze w 2020 roku.

GRAFIKA KONCEPTOWA

Przecieki sugerują, że do Fortnite zostanie wprowadzony cały pakiet związany z tematyką kostki. W plikach są informacje o kilku skórkach typowo w klimacie Kevina.

Skórka Kevina w Fortnite

W aktualizacji 15.20 zmieniono “DigiRunes”, co może sugerować, że Epic ponownie chce skorzystać z motywu Kevina. Co jednak ciekawsze, odkryto trwającą pracę nad skórką o nazwie “CubeNinja”. Tutaj nie ma już żadnych wątpliwości, o kogo chodzi.

Część pewnie kojarzy ten motyw z poprzedniego roku i słusznie. Pierwsze informacje o tym, że Kevin dostanie swój skin, pojawiły się przed poprzednim Halloween. Najwyraźniej Epic uznało, że to jeszcze nie jest ten czas. Skórka o nazwie “Fancy Kevin” nie trafiła do gry, choć miała być elementem całego pakietu.

Wygląda na to, że w tym roku skin się pojawi. Istnieje szansa, że nadal chodzi o Halloween, ale w sumie kostka może się pojawić wcześniej, a następnie otrzymać swoją specjalną wersję na Koszmarów Czar i to wydaje się mieć najwięcej sensu.

Póki co nie wiadomo, jak może wyglądać ta skórka, ale koncepty dobrze pokazują, w jaką stronę mogłoby pójść Epic.