w

Piramidy, statki, helikoptery, nowe miejscówki, zmiana pogody w Fortnite

Od wczorajszego wieczora wiemy znacznie więcej o nowym sezonie w Fortnite. Co nas czeka?


Dwa nowe zwiastuny (3 i 4) ujawniły nam znacznie więcej informacji odnośnie nadchodzącego sezonu w Fortnite.

Uwagę graczy przykuło kilka elementów w trzecim zwiastunie, które zostały potwierdzone jeszcze tej samej nocy.

Co wiadomo z trzeciego zwiastuna?

Na trzecim zwiastunie widzimy na pewno jacht, ewentualnie jakiś statek. Potwierdza to też kolejny zwiastun. Gracze w dolnej części dopatrzyli się również drzwi bunkra, ale też jakiejś korony oraz włazu.

Finalnie najciekawszym elementem tego zwiastuna wydaje się być piramida i zmienna pogoda, to widać najlepiej poniżej:

Na pewno byłaby to niezła nowość, jeżeli chodzi o Fortnite. Padający deszcz mógłby zmieniać dynamicznie rozgrywkę. Pod postaciami widać również zarys piramidy.

Co wiadomo z 4 zwiastuna?

Czwarty zwiastun, który pojawił się dzisiaj w nocy po rozświetleniu ujawnia tajemniczą miejscówkę. Gracze szybko dotarli do informacji, że jest to jedna z lokacji, która już istnieje. Zostanie jednak zmieniona.

Potwierdza także wątek łodzi, jaka miałaby się pojawić – to też prawdopodobnie będzie nowa lokacja. Po prawej stronie na minimapie widać również tajemnicze wejście, które prawdopodobnie odegra jedną z głównych ról.

Po zmianie oświetlenia i zabawie z różnymi fragmentami można dostrzec kolejne lokacje. Jednym z najciekawszych wątków są jednak helikoptery. Jakiś czas temu informowaliśmy, że jeden z pracowników Epic “chciałby polatać”.

Jak widzicie, na jednym fragmencie widać lądowisko. Może to oznaczać, że zamiast samolotów pojawią się helikoptery. Na ten moment to jednak niepotwierdzone.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite