w

Po skróce LeBrona do Fortnite trafi Królik Bugs? Kolejna możliwa współpraca

Fanpage Grupa

Do Fortnite trafi skórka Królika Bugsa?


Zapewne współpraca z innymi firmami nie dziwi już graczy Fortnite, bowiem praktycznie co sezon możemy zauważyć znane twarzy z seriali, filmów, bajek i nie tylko. Tym razem jednak po premierze skórki znanej gwiazdy koszyków LeBrona James’a, do gry trafić ma ktoś z kompletnie innej półki.

Mianowicie chodzi o znanego na całym świecie z krótkich animowanych bajek, jak i filmów Królika Bugsa z wytwórni Warner Brothers. Skąd o tym wiadomo?

Królik Bugs w Fortnite

Sprytnego królika zapewne nie trzeba nikomu przedstawiać. Był niezwykle popularny od 40. lat zeszłego wieku i starsi czytelnicy z pewnością świetnie go znają ze “Zwariowanych Melodii”, które kiedyś często puszczane były w telewizji. Dodatkowo wciąż cieszy się popularnością w memach, które od czasu do czasu pojawiają się w internecie.

Teraz jest szansa, że trafi do Fortnite. Jak to możliwe? Chodzi o dwa Tweety oficjalnego profilu Looney Tunes na Twitterze.

Luna: Wyobraż sobie, że dostajemy skórkę Królika Bugsa OMG

Wspomniano również o “Bug Chungus” czyli okrągłej wersji Królika Bugsa, która często pojawia się właśnie w memach.

Looney Tunes: Potrzebujemy.

Jak możemy zauważyć, być może jest to mały znak, że niedługo gracze zostaną poinformowani o nowej współpracy i będziemy mogli zagrać Bugsem w dwóch wariantach. Jednak na ten moment są to tylko spekulacje, a nie potwierdzona informacja.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Fortnite