w

Początek fabuły Fortnite na 7 sezon. Odwołania do “S17” w nowych wyzwaniach

Fanpage Grupa

Wygląda na to, że pojawiły się pierwsze informacje o nowym sezonie.


Na ten moment wszystko bazuje na poszlakach przekazywanych przez leakerów. Istnieje więc szansa, że nie są one dokładne i finalnie może chodzić o coś kompletnie innego. Warto mieć to na uwadze.

Osoby przeszukujące pliki gry dały znać, że nowe wyzwania mają oznaczenie “S17”, czyli Season17, czyli sezon 7 rozdział 2. Oznacza to tyle, że oczywiście mogą być związane z czymś, co stanie się w przyszłym sezonie.

Co obecnie wiadomo?

W grze pojawi się nowy tryb okresowy, polegający między innymi na ucieczce. Gracze będą musieli poskładać części helikoptera, by wydostać się z wyspy. Te wyzwania są wprost z tym związane.

Teraz pytanie, jakie to będzie miało znaczenie dla samego kolejnego sezonu. Mamy oznaczenie S17, mamy tryb, w którym zadaniem graczy będzie ucieczka. Można to odbierać jako początek fabuły czy też wydarzeń, które doprowadzą nas do końca sezonu. Z drugiej strony nijak to się łączy z Razem, kostką czy czymkolwiek, o czym do tej pory spekulowano.

Tryb ten nie jest jeszcze dostępny mimo tego, że serwery już wstały. Prawdopodobnie wejdzie do gry około 15:00 – przypomnijmy, że to właśnie w nim będzie można zdobyć darmową parasolkę.