w

Pogromca trucizn zagra główną rolę w starciu z potworem?

Reklama

Po świecie Fortnite porusza się ogromny potwór. Gracze tworzą wiele teorii na temat tego, jak będą wyglądać następne tygodnie.

Reklama

Teorii o następnych wydarzeniach w Fortnite jest bardzo dużo. Ta jednak przebiła się najmocniej i faktycznie, być może jest w niej ziarno prawdy.

Teoria powiązana jest ze skórką Pogromca Trucizn.

Nowe wydanie skórki po 161 dniach

Gracze zwracają uwagę na podejrzane, ostatnie wydanie tego skina. Po 161 dniach nagle pojawił się w sklepie. Według społeczności, nie jest to przypadkowe.

Jedna z teorii mówi o tym, że ta pusta przestrzeń pod Elektrownią Ciśnieniową może nie być wcale na ogromnego potwora, ale na broń nuklearną. Dlaczego to wszystko się zgadza?

  • Żółty to najpopularniejszy kolor, jeżeli chodzi o radioaktywność
  • Razem ze skinem pojawiła się nowa lotnia o nazwie „Skażenie opadem”. Ma na sobie symbol promieniowania i wydaje dźwięki licznika geigera.

  • Na ekranie wczytywania za 7 tydzień wyzwań z 9 sezonu widzimy właśnie Pogromców Trucizn, którzy ochraniają Elektrownię Ciśnieniową.

To wszystko to obecnie tylko poszlaki, a nie twarde dowody. Można jednak przyjąć, że faktycznie ta skórka będzie jedną z głównych, jeżeli chodzi o przyszłe wydarzenia w grze.

Możliwe, że Elektrownia Ciśnieniowa posłuży do zgładzenia potwora, a przy okazji mapa w Fortnite ponownie ucierpi.

Jak myślicie, ma to sens?

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite