w

Pojawił się filmik, który zdradza parę nowości w nadchodzącym sezonie w Fortnite. Jak wygląda?

Reklama

Pojawił się filmik, który zdradza parę nowości w nadchodzącym sezonie w Fortnite. Jak wygląda?


Pod koniec sezonu twórcy zawsze wypuszczają specjalne zwiastuny, które mają nahype’ować ludzi na nowe aktualizacje sezonowe. Ostatnio pojawił się pierwszy teaser, który wzbudził naprawdę spore emocje.

Teraz deweloperzy wypuścili specjalny, krótki filmik, który pokazuje parę nowości. Chociaż nie ma ich zbyt wiele, ale to normalne. Co nowego?

Prezentacja zwiastunu

Reklama

Dzisiaj pojawił się pierwszy teaser w postaci krótkiego filmiku. Pokazuje on parę nowości, ale nie ma ich jakoś dużo. Postacie, które się tam pojawiają, są już w grze (oprócz jednej). Jeśli chodzi o prawdopodobnie pozostałe nowe skórki, są trochę ukryte.

Nie ma co się martwić, bo raczej nie jest to ostatni zwiastun. Został on pokazany tylko przez wydarzenie Monster Jam. W sieci pojawiło się nawet z tego nagranie, ale najpierw spójrzmy na sam filmik prezentujący nadchodzący sezon.

Video

Na nagraniu widzimy:

  • burzę piaskową,
  • nowego skina (na prawie samym początku),
  • motory i samochody,
  • nieznane skórki.

Jeśli chodzi o nową postać, której poznaliśmy pełen wygląd:

Skórka wygląda dosyć ciekawie, możemy się spodziewać więcej skinów w takim stylu.

Nagranie zostało po raz pierwszy pokazane na wydarzeniu Monster Jam. Jest z tego również filmik, który pokazuje nieco więcej z tego widowiska.

Video

Całkiem ciekawie to wszystko wyglądało, niektórzy na pewno byli zadowoleni z takiego pokazu.

Na razie to wszystko jeśli chodzi o zwiastuny, w nadchodzących dniach powinny pojawić się kolejne. Warto śledzić informacje na ten temat, prawdopodobnie będą one wychodzić o 18:00.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite