w

Pojawił się nietypowy zwiastun w Fortnite. Co przedstawia?

Właśnie pokazano kolejny zwiastun w Fortnite. Zapowiada on jednak coś innego niż kolejną aktualizację.


Zwiastuny zawsze wzbudzają spore emocje w środowisku graczy. Deweloperzy zwykle udostępniali je aby zainteresować ludzi nową aktualizacją sezonową, bądź jakimś większym wydarzeniem w grze.

Nikt raczej nie sądził, że dzisiaj coś się wydarzy w Fortnite, a jednak. Epic zdecydowało się opublikować nowy teaser. Co możemy na nim znaleźć?

Co przedstawia nowy zwiastun?

Reklama

Niedawno na oficjalnych kontach społecznościowych pokazano nietypowy teaser. Nie zapowiada on żadnej aktualizacji sezonowej, natomiast jest powiązany z pewnym wydarzeniem.

Obrazek zapowiada powrót jednej z najbardziej znanych skórek w grze – Midasa. O jego powrocie pisaliśmy w tym artykule – klik.

Wzbudziło to niemałe emocje w społeczności gry. Pozytywny odbiór zwiastunu możemy znaleźć wszędzie.

Oprócz tego, pojawiła się również specjalna informacja bezpośrednio w grze. Przedstawia ona datę powrotu tej legendarnej skórki.

Midas powróci już 19 marca, a razem z nim twórcy mogą wydać pewien mityczny przedmiot. Na obrazku możemy zobaczyć bicz Hadesa, więc jest spora szansa, że deweloperzy dodadzą właśnie go razem ze skórką.

W nadchodzących dniach ma zostać wydana nowa aktualizacja. Bardzo możliwe, że oprócz skina oraz mityka, będziemy mogli znaleźć nowy tryb w grze. Chociaż są to tylko już przypuszczenia.

O nadchodzącym trybie pisaliśmy w tym artykule – klik.

Warto śledzić oficjalne informacje od Epica. Być może dowiemy się więcej szczegółów odnośnie pierwszego update’u w tym sezonie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite