w

Projekt skina do Fortnite na podstawie kostki!

Ciekawy motyw skina na podstawie wszystkim znanej kostki!


Kostka pojawiła się znikąd w sezonie 5 i śmiało możemy powiedzieć, że zapisała się bardzo mocno na kartach historii Fortnite. Pięć sezonów później dalej jest świetnie wspominana i pojawia się ponownie, czy to czas na nową skórkę z nią związaną?

Skin oparty na kostce!

Świat graczy Fortnite oszalał na punkcie Kevina, robiąc różne niesłychane rzeczy z nim związane, można śmiało powiedzieć, że jest jednym z najlepiej wspominanych eventów. Epic Games doskonale o tym wie i być może doczekamy się w niedalekiej przyszłości skórki z nim związanej! Sam motyw dziwnego kwadratowego przybysza z kosmosu daje wiele możliwości na skórkę nawet za 2000 V-dolców! Już dzisiaj mamy dwa projekty od graczy, które pokazują ich koncept. Oba mocno się od siebie różnią, co tylko potwierdza wiele różnych możliwości.

Projekt gracza l-E-l

Projekt przedstawia motyw Kevina złączonego energią, dwa plecaki, kilof oraz lotnię. Najciekawiej wygląda właśnie lotnia, bo wykorzystanie kostki (która ma energię pozwalającą na zmniejszenie grawitacji) może wyjść bardzo dobrze.

Projekt gracza JANTRAX_NL

Tutaj widzimy już całkowicie inny styl, jak i pomysł. Skin wygląda jak Kevinowa wersja robota, kilof za to nie jest taki zwykły jak ten w pierwszym projekcie i dobrze pasuje do skórki.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite