w

Przecieki o 2 sezonie 3 rozdziału Fortnite od źródła, które wcześniej kilkukrotnie miało rację

Tabor Hill ponownie naprowadził graczy na to, czego można się spodziewać po 2 sezonie 3 rozdziału Fortnite.


Tabor Hill to popularny youtuber, który jako jeden z niewielu faktycznie otrzymuje informacje o przyszłości Fortnite. Nie jest jasne, skąd dokładnie bierze swoje przecieki, ale podejrzewa się, że ma kontakt z kimś od Epic.

W przeszłości youtuber przewidział masę rzeczy i oprócz tych „standardowych” leakerów bazujących tylko i wyłącznie na plikach Fortnite, jest na ten moment najlepszym źródłem informacji o kolejnym sezonie.

Co nowego wiadomo?

W jednym z ostatnich swoich materiałów Tabor Hill zasugerował, by wrócić do jednego z jego materiałów sprzed 2 miesięcy i spojrzeć na wczorajszy „zwiastun” 2 sezonu.

Co z tego wynika? To rozgryzali już leakerzy na Twitterze.

  • Doctor Strange pojawi się w Fortnite.
  • 2 sezon przyniesie Warsztat oraz Gadżety.
  • Możliwe, że pojawi się możliwość prowadzenia busa bojowego.
  • Gadżety umożliwią zamontowanie działka na pojazdach.

Tak naprawdę o tym wszystkim można było usłyszeć wcześniej. No, może poza współpracą, w ramach której do Fortnite dodany zostanie Dr Strange. Ta informacja bazuje na tym, że Tabor Hill często powtarzał słowo „Strange”.

Te gadżety i warsztat to coś, co pojawiło się już w przeciekach kilkukrotnie. Teraz wiadomo, że mają być to bardziej „zwariowane” rzeczy.

To tak naprawdę przeciek, który miał się sprawdzić jeszcze w 1 sezonie. Finalnie jednak Epic mogło zdecydować o przełożeniu tych wszystkich gadżetów.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite