w

Przecieki o 2 sezonie 3 rozdziału Fortnite od źródła, które wcześniej się nie myliło

Fanpage Grupa

Tabor Hill, jeden z popularnych youtuberów, ujawnił nieco informacji odnośnie przyszłości Fortnite.


Tabor Hill to youtuber, którego subskrybuje 1.3 miliona osób. Jest to bardzo ważna postać w całej społeczności Fortnite, bowiem to właśnie on wielokrotnie był źródłem różnego rodzaju przecieków. Jego informacje nie pochodzą z plików, a z zewnętrznych źródeł, potencjalnie powiązanych z Epic.

Youtuber wspomniał o dwóch rzeczach, które planowane są na 2 rozdział 3 sezonu. Influencer zaznacza jednak, że jak zawsze Epic w którymś momencie mogło zmienić plany i warto mieć to na uwadze.

2 sezon 3 rozdziału Fortnite

Trudno mówić o tym, by 1 sezon zbliżał się do końca, bowiem minęło dopiero 29% od jego początku. Pozostało więc 77 dni. Ale Tabor Hill już teraz zdradza, że jednym z motywów będzie wojna z I.O. Być może nawet głównym motywem, ale to póki co nie jest potwierdzone.

(…) więc dam wam mały przeciek, to będzie prawie jak wojna z I.O. Oni wracają i chcą zemsty, odwróciliśmy mapę, wkurzyliśmy ich, wracają, by się zemścić (…).

Youtuber wspomina o ciężkim sprzęcie, jaki może pojawić się w grze. W tym między innymi o pojeździe z zamontowanym działkiem.

Przecieki te dotyczą okresu końcówki 1 sezonu i początku 2. Nie wiadomo jeszcze, czy chodzi tutaj stricte o 2 sezon, czy może fabułę na koniec obecnego sezonu. Wszystko też może się zmienić, o czym warto pamiętać.