w ,

Ratowanie Świata za darmo? Te drzwi odegrają najważniejszą rolę?

Gracze zwracają uwagę na tajemnicze drzwi, które widzimy obecnie w Fortnite i które grały jedną z głównych ról na zwiastunie 2 rozdziału Fortnite.


Drzwi, ach te drzwi. Jeszcze przed startem 2 rozdziału Fortnite pisaliśmy, że coś dziwnego się z nimi dzieje. Teraz okazuje się, że druga ich strona znalazła się na mapie.

Drzwi w Ratowaniu Świata przestały świecić, a jedną z bohaterek goniła horda. Przeszła przez tajemnicze drzwi, jednocześnie uciekając przed potworami.

Według graczy to miejsce jest już na mapie Battle Royale i ma być czymś w rodzaju pomostu pomiędzy Ratowaniem Świata, a Battle Royale. Faktycznie, być może to właśnie w ten sposób RŚ w jakimś momencie 2 rozdziału stanie się darmowe.

Wiemy, że Epic Games uwielbia wręcz potwory i przenoszenie ich do Battle Royale. A jaki najlepszy moment byłby na ponowne umieszczenie ich w BR? Dokładnie, Halloween. Być może wtedy doczekamy się kontynuacji animacji z RŚ i otworzenia tych tajemniczych wrót?

Na ten moment to jedynie teoria odnośnie tego, w jaki sposób tryb fabularny miałby się stać darmowy. Nic nie jest tutaj jednak potwierdzone.