w

Rozkodowano nowego skina do Fortnite z serii Ikon. Kim jest Giannis Antetokounmpo?

Fanpage Grupa

Do Fortnite zmierza nowa skórka, przedstawiająca wizerunek Giannisa Antetokounmpo. Jest to popularny gracz koszykówki.


Epic mimo przerwy świątecznej nadal wydaje różnego rodzaju nowości. Kilkadziesiąt minut temu leakerzy poinformowali o rozkodowaniu przez Epic jednego z nowych skinów. To kolejna skórka, wprowadzająca do gry ikonę.

Skin jest bardzo ciekawy i na pewno znajdzie swoich odbiorców. I to nawet jeżeli kompletnie nie wiecie, kim jest Giannis Antetokounmpo. Skórka jest o tyle interesująca, że ma w sumie kilka różnych stylów.

Nowy skin z serii ikon

Epic nie podało jeszcze szczegółów na temat jego zdobycia, ale można się domyślać, że pojawi się jakieś wyzwanie, w ramach którego będzie można odblokować graffiti etc. Data wydania pozostaje nieznana. Deweloperzy zapewne podadzą dodatkowe informacje w ciągu kilkudziesięciu minut.

Shiina, jeden z popularnych leakerów, zrobił już nawet całą prezentację skórki oraz należących do niej przedmiotów kosmetycznych. Jak widać na grafikach, jest tego całkiem sporo.

Epic oficjalnie ma wakacje, ale jak widać, zaplanowano kilka ciekawych wydarzeń, które mogą być obsługiwane przez okrojony zespół. To normalne, że nie wszyscy będą mieli w takim studiu wolne.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite