w

Sekretne zmiany mapy w Fortnite po aktualizacji 18.20. Powrót jednej z miejscówek

Fanpage Grupa

Zmiany mapy po ostatniej aktualizacji nie są jakieś niesamowite, ale zdecydowanie coś się zmieniło.


Epic odzwyczaiło wszystkich od wielkich zmian konkretnych lokacji. Teraz albo zmiany dotyczą biomów, kostek, albo bardzo drobnych rzeczy, których większość graczy w ogóle nie zauważy. Jak jest po aktualizacji 18.20?

Na pewno najważniejsza zmiana dotyczy złotej kostki, która dotarła do swojej ostatecznej pozycji i uniosła się nad wyspę.

Co jeszcze się zmieniło?

Na pewno warto wspomnieć o “Grotto”. Ponownie poziom wody się zmniejszył, co może podpowiadać, że rzeczywiście nie był to błąd wizualny, a Epic będzie chciało w którymś momencie tego sezonu po prostu przywrócić tę lokację.

Po cichu, ale jednak rozwija się również temat gnomów, które cyklicznie się przemieszczają. Teraz szykują się do odwiedzenia wyspy.

Jest też kilka mniejszych zmian w samych miejscówkach, które nie mają żadnego wpływu na gameplay i które naprawdę mogą uchodzić za sekretne. Kto byłby w stanie normalnie zauważyć rosnące grzyby?

Cały czas ciągnie się również wątek fotela, który w tym momencie jest już całkiem duży.

Zmiany są bardzo kosmetyczne, skierowane wręcz do osób, które lubią takie klimaty poszukiwania nawet najmniejszych zmian. Najważniejsza wydaje się kostka, która napędzi fabułę.